Strona 1 z 1

Bateria podtynkowa umywalkowa

: 15 cze 2020, 10:51
autor: star
Chcialabym baterię podtynkowa i umywalkę nablatowa-mise, jak na zdj., podpowiedzcie czy nie rozchlapuje się mocno woda podczas korzystania? Czy wygodniejsza jwst umywalka wpiszczana?

Re: Bateria podtynkowa umywalkowa

: 15 cze 2020, 11:26
autor: margiel
Ja mam u siebie umywalki nablatowe i polecam! Moje misy nie są takie małe (kształt półokrągły), może dlatego nie rozchlapuje się, a szafki mam z forniru. Wprawdzie dbam o blat, ale nie jest to uciążliwe. Co do baterii rzecz gustu - moje są wbudowane w umywalki. No ale te podtynkowe również wyglądają świetnie.
Zerknij sobie na te od firmy Rea:
https://lazienka-rea.com.pl/bateria-pod ... a-box.html

Moim zdaniem świetny design.
Obrazek

Re: Bateria podtynkowa umywalkowa

: 30 cze 2020, 22:10
autor: elka898
Ja ostatnio zamawiałam z https://sklep.sotbe.com/ Mają przystępne ceny i dobrą jakość produktów, także my nie narzekamy. Możesz sprawdzić ich ofertę na stronie, wybór jest duży, więc na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Re: Bateria podtynkowa umywalkowa

: 10 sie 2021, 21:45
autor: kaśka1
A ta bateria https://lazienka-rea.com.pl/bateria-pod ... s-box.html ? Co o niej sądzicie? Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o asortyment do łazienki. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę sporo.

Re: Bateria podtynkowa umywalkowa

: 21 paź 2021, 8:32
autor: Sotbe - zł
W takim razie szukając pięknych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych propozycji w zakresie baterii umywalkowych zarówno stojących, jak i wiszących to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://sklep.sotbe.com/ w którym będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór modeli, bardzo dobre ceny i oczywiście jasne warunki gwarancyjne sięgające 5 lat. Pozdrawiamy serdecznie!