Strona 1 z 1

Projekt domu.

: 13 cze 2020, 16:40
autor: nelly
Hejka. Jak tam prace związane z budową? Budujecie się czy zdecydowaliście na zakup gotowego domu? Ja tak teraz nad wszystkim się zastanawiam, co ma większy sens?

Re: Projekt domu.

: 15 cze 2020, 8:38
autor: Kaja
Zależy jak wyobrażasz sobie swój dom i na co będzie cię stać.

Re: Projekt domu.

: 15 cze 2020, 23:39
autor: milagros
Za projektami domów możesz się rozglądnąć chociażby u firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Ja tam planuje kupić sobie projekt Oszust, który ma ciekawą konstrukcje, wbudowany garaż. Ten dom będzie całkiem duży i przestrzenny, a więc na pewno komfortowy.

Re: Projekt domu.

: 27 cze 2020, 10:49
autor: gabi22
Ja też jakby miała wybierać, to wybrałabym pracownię MG Projekt. Nawet jak nic nie znajdziesz- w co wątpię. Ale nawet jak... To, możesz zrealizować u nich swój własny pomysł na projekt.

Re: Projekt domu.

: 10 lip 2020, 10:37
autor: poleman95
według mnie jeśli zastanawiamy się nad garażem, to już nawet nie jest wybór pomiędzy blaszakiem a garażem murowanym, tylko pomiędzy konkretnymi właśnie garażem blaszanym np. 3x5, a innymi jego odmianami typu garaż drewnopodobny czy akrylowy. jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie, szybsze no i łatwiejsze do postawienia i ewentualnego usuniecia, wiec myslę ze nie ma ku temu watpliwosci

Re: Projekt domu.

: 02 paź 2020, 14:10
autor: Fiołek
Zgadzam się z tym garażem. Jeśli faktycznie nie budujemy garażu razem z domem, to murowanie kolejnej bryły jest po prostu bez sensu, szkoda czasu... My kupiliśmy taki http://swiatgarazy.com/garaze-blaszane- ... e-premium/, baardzo szybka instalacja i święty spokój.

Re: Projekt domu.

: 27 paź 2020, 21:27
autor: Eweliśka
No własnie ja przeglądam akurat projekty domów na stronie Mabudo https://www.mabudo.com/projekty - to jest budownictwo modułowe. I zastanawiam się, czy ktoś z Was ma taki dom? Jak to się sprawdza? Bo mnie chyba przekonali :)

Re: Projekt domu.

: 29 gru 2020, 19:56
autor: alinaż
Ja mam dom postawiony wspomnianą już metodą modułową i był to strzał w 10. Takie rozwiązanie dało nam szanse na rozpoczęcie budowy o każdej porze roku, a mało korzystny grunt nie stanowił dodatkowej przeszkody. Nad całym procesem czuwała firma Climatic https://climatic.pl/generalne-wykonawstwo/. Z czystym sumieniem polecam ich pomoc. Oferta nie obejmuje jedynie budowy poszczególnych segmentów, ale również konstrukcje, montaż, aż po prace wykończeniowe. Każdy jeden element został wykonany z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły. Dotychczas nie mieliśmy najmniejszych problemów i każdemu doradzam kontakt z tymi fachowcami.

Re: Projekt domu.

: 25 kwie 2021, 16:12
autor: Zośka
Cześć, ja zdecydowałam się na zakup gotowego domu bo bardzo zależało nam na szybkiej przeprowadzce, jednakże dom nie ma murowanego garażu co nieco utrudnia sprawę. Zastanawiam się czy nie postawić takiej wiaty garażowej https://novio.pl/garaz/wiata-garazowa-d ... wa-garazu/ . Ktoś z was ma coś takiego? Jak się sprawdza?

Re: Projekt domu.

: 03 sie 2021, 22:09
autor: ReksŚ
My już jesteśmy na etapie wykańczania wnętrz. Sporo inspiracji znajdujemy w sieci m.in. na tej stronie - http://zjawiskowydom.pl/ . Zerknijcie sobie. Wrzucają bardzo wiele ciekawych treści. Można poczytać, dowiedzieć się czegoś i oczywiście się zainspirować. Wykończenie domu to nie lada gratka.

Re: Projekt domu.

: 06 sie 2021, 13:14
autor: Mirosłavvvo
Elewacja domu to ważna sprawa, bo właśnie sprawia, że ściany są ocieplone, dobrze zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, głównie właśnie wiatru, wody, śniegu. Co do rozwiązań, najgorszym błędem jest mieszkanie ze sobą produktów. Lepiej, taniej i bardziej praktycznie jest zastosować dobrej klasy system. Wtedy mamy dopasowane do siebie produkty i wiemy, jaki efekt końcowy będzie. Foveo-Tech ma takie systemy, warto się zapoznać

Re: Projekt domu.

: 27 sie 2021, 21:00
autor: móranowska
Nie mogło zabraknąć i instalacji sanitarnej. Jej realizację zdecydowaliśmy się powierzyć zaufanym specjalistom z https://sim-industry.pl/instalacje-sanitarne/ , co w pełni sprostało naszym wymogom. Takie działania okazały się w pełni trafione a jakość robi wrażenie. A to wszystko działa jak trzeba!