Strona 1 z 1

Serwisowanie ekspresu do kawy

: 10 cze 2020, 14:40
autor: bober
Cześć! Czy Waszym zdaniem serwis ekspresów do kawy to nadal ważny element przy kupnie ekspresu, czy raczej nie przykładacie do tego aż tak wielkiego znaczenia, jak czynią to niektórzy?

Z mojej strony mogę jedynie powiedzieć, że co by nie mówić o różnorakich firmach, to tego typu firmy jak Marven.pl doskonale sobie radzą z serwisowaniem wspomnianych ekspresów do kawy!

Re: Serwisowanie ekspresu do kawy

: 17 cze 2020, 11:40
autor: Walkowa
Jeśli szukacie sprawdzonego serwisu ekspresów do kawy marki Bosch, to polecam firmę https://klinikaekspresow.pl/serwis-ekspresow-bosch. Możecie tam oddać ekspres do naprawy bez wychodzenia z domu - kurier sam go od Was odbierze. Naprawa zawsze jest szybka i bezproblemowa, więc na pewno będziecie zadowoleni ;)

Re: Serwisowanie ekspresu do kawy

: 17 cze 2020, 12:14
autor: Kerbal
Naprawy ekspresu do kawy można w zasadzie podjąć się na własną rękę. Bardzo często zdarza mi się grzebać zarówno w małym, jak i dużym AGD i nie ma w tym naprawdę nic trudnego. Wszelkie niezbędne do napraw części kupuję w hurtowni Popularna https://popularna.pl/oferta/agd/ . Posiadają zamienniki do urządzeń wszystkich znanych producentów, co bardzo ułatwia sprawę.