Strona 1 z 1

Jakie płytki do łazienki?

: 25 maja 2020, 5:34
autor: dagmara76
Witajcie. Wraz z mężem wzięliśmy się za remont łazienki, ale mamy problem z wyborem płytek. Macie jakieś opinie na temat sklepu cerdesign.pl? Podoba mi się kilka produktów z ich oferty, ale chcę wiedzieć, czy warto w nie zainwestować :)

castorama poznan cennik

Re: Jakie płytki do łazienki?

: 25 maja 2020, 11:24
autor: Apolonia83
Od CerDesign kupowałam wannę i grzejnik. Przy najbliższej okazji zamierzam zamówić też płytki. W mojej opinii sklep ma wysokiej jakości asortyment, który ładnie i naprawdę elegancko się prezentuje. Na pochwałę zasługuje błyskawiczny czas realizacji zamówienia :)

Re: Jakie płytki do łazienki?

: 30 maja 2020, 22:46
autor: milagros
Szukacie płytki możecie zajrzeć sobie również do firmy https://plusoutlet.pl/do/producer/Sanit ... nitec-Kolo . Tam znajdziecie ogromny wybór w tego typu artykułach. No i co ważne macie tam same najlepsze marki, które na pewno są wam znane przykładowo KOŁO.

Re: Jakie płytki do łazienki?

: 01 cze 2020, 22:25
autor: monka
Płytki są ważne tylko i wyłącznie ze względów estetycznych, ale tak naprawdę najważniejsza w łazience jest armatura. To ona musi odpowiednio pełnić swoje funkcje. Na stronie: https://sklep.invena.pl możesz niedrogo kupić naprawdę dobrej jakości armaturę. Często tutaj trafiają się promocje i wyprzedaże, więc może akurat trafisz na jakąś okazję ;)

chirurgiczne powiększanie członka zdjęcia

Re: Jakie płytki do łazienki?

: 14 cze 2020, 15:26
autor: inulka
Myśle, ze najlepiej wybrać takie płytki jakie ci się podobają. Ja ostatnio na http://www.tubadzin.pl/collection/449 widziałąm bardzo ładne płytki. Może zapoznaj się z ofertą/ My plaujemy rmeont na lipiec i chyba wybierzemy płytki z kolekcji tubądzin.

konopny krem