Strona 1 z 1

Dermatolog Kraków

: 22 maja 2020, 8:49
autor: magdap
Dzień dobry, dermatolog Kraków - jakiego specjalistę polecacie?

Re: Dermatolog Kraków

: 21 paź 2020, 20:46
autor: karin33
Nie jestem z Krakowa, więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale czytałam o dermatologu z Warszawy. Mają gabinet na Białołęce, ale zajmują się leczeniem niemal wszystkich schorzeń skórnych, np. łojotok, łuszczyca, trądzik czy pękanie naskórka. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/dermatolog/ . Chyba warto zapisać się do lekarza z doświadczeniem.

Re: Dermatolog Kraków

: 02 gru 2020, 21:10
autor: Pauliśka
Też zastanawiałam sięnad wizytą u dermatologa, ale obecnie jest to dość utrudnione. Dlatego chyba lepiej będzie po prosu kupić dobry i skuteczny krem na blizny po trądziku. Sporo słyszałam o tym, że Octenicare przynosi świetne efekty i blizny stają się mniej widoczne. A na tym bardzo mi zależy, ponieważ taka pamiątka z młodości nie wygląda zbyt estetycznie.

Re: Dermatolog Kraków

: 07 lut 2021, 21:01
autor: aliś
Zamiast czekać w kolejach do specjalisty lub też chodzić prywatnie, ale płacić za każdą wizytę, to watro sobie zerknąć tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/dermatolog . Macie tam bowiem namiar na stronę, gdzie możecie wykupić pakiety medyczne. Mają tam wiele różnych opcji. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Re: Dermatolog Kraków

: 25 maja 2021, 18:54
autor: olga83
W przypadku cery tłustej, trądzikowej albo swędzącej skóry dobry dermatolog może coś zaradzić, ale kuracja może być droga i nieskuteczna. Zanim wybierzemy się do specjalisty, można poszukać terapii na własną rękę. Czytałam, że wiórki mydlane betula tar od Aurumaris są skuteczne. Dodatkowo poprawiają koloryt. Więcej szczegółów jest na stronie https://aurumaris.eu/produkt/oczyszczaj ... tar-100ml/ .

Re: Dermatolog Kraków

: 24 wrz 2021, 21:50
autor: Oleńczuk
Oczywiście, że tak. Ja na pewno mogę już teraz podpowiedzieć Wam, byście zajrzeli do https://lekarzebezkolejki.pl/specjaliza ... -wenerolog i tam poszukali informacji na temat tego, do którego specjalisty powinniście się wybrać z Waszymi problemami. Moim zdaniem tutaj w ogóle nie ma co dyskutować, bo sprawa jest poważna.

Re: Dermatolog Kraków

: 28 wrz 2021, 15:08
autor: pawełek
W naszej kliniki łączymy zabiegi medyczne z kosmetycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o estetyczny wygląd naszych klientów internet Kielce
. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w nowoczesnym oraz kompleksowym leczeniu z zakresu dermatologii ogólnej, medycyny estetycznej, dermatochirurgii i terapii laserowej.