Strona 1 z 1

Wywóz śmieci Kraków

: 18 maja 2020, 12:11
autor: magdap
Cześć, jaką firmę oferującą wywóz śmieci Kraków polecacie? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 13 cze 2020, 13:38
autor: sanqi
Mogę polecić firmę Wektor z Katowic, oferują skup oleju przepracowanego i wywóz odpadów niebezpiecznych: https://www.wektorsc.eu/

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 06 lip 2020, 11:47
autor: melodia67
Moim zdaniem jeśli chodzi o odpady w przedsiębiorstwie to warto zatrudnić odpowiednią firmę, która się tym zajmie. Są różne wytyczne i zasady dotyczące pozbywania się odpadów, dlatego najlepiej gdy zrobi to ktoś, kto się na tym zna. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Firma znajduje się w Poznaniu i oferuje wywóz elektrośmieci, starych mebli i niszczenie dokumentów. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 12 wrz 2020, 8:10
autor: damian222
Ja miałem bardzo dużo śmieci do oddania i musiałem skorzystać z bardzo dobrej firmy https://smieciowoz.pl/wywoz-smieci/ .Ta firma jest bardzo profesjonalna.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 24 wrz 2020, 18:14
autor: erlich0
Na terenie Białegostoku i okolic można skorzystać z oferty firmy, której oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych. Ta firma świadczy usługi z zakresu wynajmu kontenerów i wywozu śmieci. Sam korzystałem z ich usług.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 08 sty 2021, 10:39
autor: fómbis
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą działającą na terenie Krakowa, która zajmuje się wywożeniem odpadów to polecam wam zgłosić się do https://www.skorpion-kontenery.pl/ Firma ta wywozi odpady zielone, wielkogabarytowe, gruz i ziemię.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 22 lut 2021, 13:04
autor: ginamó
Niektóre śmieci wymagają przerobienia i rozdrobnienia. Dlatego w tej kwestii zgłaszamy się do http://www.hermex.pl/3-uslugi-przerobu-odpadow , specjalizujących się w tego typu utylizacji. Rozdrabianie to ich specjalistyczna usługa. Także radziłbym zawiązać właśnie z nimi współpracę.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 17 mar 2021, 8:19
autor: aluśkaa
My mamy swoją zaufaną firmę, która zajmuje się wywozem odpadów niebezpiecznych w naszej firmie oraz czyszczeniem separatorów. Jeśli też masz tego typu odpady w swojej firmie to polecam zgłosić się do https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Są najlepsi. Działają sprawnie i bardzo profesjonalnie.

Re: Wywóz śmieci Kraków

: 14 maja 2021, 21:04
autor: marószkiewicz
Odbiorem oraz wywozem śmieci zajmują się dla nas https://nkkontenery.pl/oferta , będący absolutnymi fachowcami w swojej dziedzinie. Bez takiego wsparcia byłoby ciężko a teraz przynajmniej mamy gwarancje, iż wylądują one we właściwym miejscu. Zgarniają także odpady sezonowe jak gałęzie czy trawy, idealnie!