Strona 1 z 1

Sklep z artykułami elektrycznymi

: 09 maja 2020, 0:28
autor: natan1972
Cześć wszystkim. Szukam sklepu, w którym mogę kupić artykuły elektryczne takie jak przedłużacze, szczególnie zależy mi na bębnowych przedłużaczach/ Podpowiedzcie, gdzie szukać?

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

: 22 maja 2020, 10:02
autor: Hestia
Sprawdzałeś na chle-mar.pl? Mój mąż robił tam zakupy, kiedy staliśmy w obliczu remontu i znalazł w tym sklepie większość potrzebnych narzędzi i artykułów. Mają szeroki asortyment produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Masz wszystko w jednym miejscu dosłownie jak na tacy :)

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

: 12 cze 2020, 12:55
autor: frea
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Sosnowca, które rozglądają się za sprawdzoną hurtownia budowlaną oferującą artykuły elektryczne polecam zajrzeć na stronę http://narmal.pl/ Firma ta ma szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny. Warto się do nich wybrać.

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

: 03 lip 2020, 7:03
autor: Klara27
natan1972 pisze: ↑09 maja 2020, 0:28 Cześć wszystkim. Szukam sklepu, w którym mogę kupić artykuły elektryczne takie jak przedłużacze, szczególnie zależy mi na bębnowych przedłużaczach/ Podpowiedzcie, gdzie szukać?
Mój mąż również miał wielkie ambicje. Mnie trochę przerażały jego pomysły. Na szczęście po kilku dniach stwierdził, że to nie dla niego. Zaczęliśmy szukać fachowca, który wykonałby przyłącza elektryczne wrocław i udało się dość szybko. Firma https://elektryk24wroclaw.pl/przylacza-elektryczne/ miała akurat wolny termin. Wszystkie potrzebne rzeczy kupowali sami, więc nie musieliśmy się tym zajmować.