Strona 1 z 1

Gry

: 12 maja 2020, 12:00
autor: Hastur
W świecie gier zwycięzcą nie jest ten, kto ryzykuje wszystko naraz, ale ten, który myśli strategicznie i przygotowuje się na wyzwania. Strona https://jednoreki-bandyta.pl/darmowe-gr ... a-telefon/ oferuje możliwość grania w gry demo bez rejestracji.

Re: Gry

: 08 wrz 2020, 16:34
autor: jar
link nie działa

Re: Gry

: 16 wrz 2020, 22:03
autor: Joleczka091
Dla mnie najlepsze są tradycyjne gry planszowe kooperacyjne - https://egmont.pl/Gry-planszowe/Gry-koo ... 278,k.html Na komputerze grać nie lubię, za to planszówki uwielbiam. Przede wszystkim dlatego, że można przy nich spędzać czas z rodziną oraz znajomymi. W ten sposób nie tylko jest lepsza zabawa, ale również można pogłębiać więzi i lepiej się poznać.

Re: Gry

: 29 wrz 2020, 17:04
autor: buzata
Są fajne gry planszowe, ale to niszowa rzecz. Zdecydowanie dużo bardziej popularne są gry komputerowe np. https://www.anthem.pl/ . Miałam okazję w nią grać i muszę przyznać, że mnóstwo przyjemności mi dała, więc na pewno wrócę do tego tytułu. Ogromną zaletą tej gry jest to, że nie da rady samemu grać, trzeba mieć drużynę. I w ten sposób zbiera się swoich znajomych i wieczorkiem razem gra. To naprawdę bardzo mile spędzony czas. Weekendu już nie mogę się doczekać :)