Strona 1 z 1

Dobry hydraulik z Krakowa

: 11 maja 2020, 2:14
autor: leopolda86
Cześć wszystkim! Czy ktoś z was ma sprawdzonego hydraulika z Krakowa i mógłby podzielić się namiarami? Będę bardzo wdzięczna ;)

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 11 maja 2020, 10:58
autor: Zygmunta_83
Ja mogę polecić pomoc-agd-krakow.pl. Zajmują się nie tylko hydrauliką, ale w głównej mierze naprawami sprzętu AGD. Są profesjonalni, solidni i niedrodzy. Na dodatek przyjeżdżają do klienta, więc nie trzeba się martwić o przewożenie sprzętu. Dla mnie rewelacja :)

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 17 cze 2020, 11:53
autor: Walkowa
Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby dobry hydraulik z Wrocławia, to polecam kontakt z firmą JOT-KA, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/. Jak widać firma ta świadczy również usługi pogotowia kanalizacyjnego, więc pomoże Wam nawet w nagłej sytuacji ;)

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 19 cze 2020, 13:21
autor: sansa
Mogę polecić bardzo rzetelną firmę, która świadczy usługi na terenie kilku województw, m.in. małopolskiego. Gdy mam jakiś problem z rurami, to zawsze dzwonię do nich. Sprawdźcie usługi firmy KanEkspert na https://kanekspert.pl/, to prawdziwi fachowcy w swej dziedzinie.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 17 lip 2020, 13:44
autor: kozi44
Polecam solidne i niedrogie pogotowie hydrauliczne, czynne 7 dni w tygodniu przez 24 h na dobę. Zatrudniają świetnych hydraulik Łódź Świadczą usługi przepychania rur, udrażniania kanalizacji, toalet, zapchanych odpływów całodobowo i w konkurencyjnych cenach. Mają spore doświadczenie w tej branży także szybko ogarniają problem.

Re: Dobry hydraulik

: 26 lut 2021, 15:02
autor: norva
Walkowa pisze: ↑17 cze 2020, 11:53 Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby dobry hydraulik z Wrocławia, to polecam kontakt z firmą JOT-KA, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/. Jak widać firma ta świadczy również usługi pogotowia kanalizacyjnego, więc pomoże Wam nawet w nagłej sytuacji ;)
My korzystaliśmy z usług pogotowia kanalizacyjnego Aqua-Kret https://www.aqua-kret.pl/oferta/pogotowie-kanalizacyjne we Wrocławiu. To rzetelni fachowcy, przyjechali szybko, widać było, że mają świetnych fachowców, którzy znają się na swojej robocie. Mają korzystną ofertę, są całkowicie kompetentni, z naszym problemem poradzili sobie raz dwa. To profesjonalni ludzie, warto jest skorzystać z ich usług, polecam.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 26 lut 2021, 18:39
autor: ginamó
Dobry hydraulik to zdecydowanie https://www.budoinstal.com.pl/zakres-uslug , który rozwiązał nasze problemy z rurami. Usterka była dosyć irytująca i długo byśmy z tym nie pociągnęli! Ale już po kłopocie, całe szczęście. Rozwiązanie usterki nie stanowiło dla nich kłopotu.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 01 mar 2021, 14:50
autor: Bodzio12
Polecam wam firmę Osiedle Wawer pogotowie kanalizacyjne firma ta to pogotowie kanalizacyjne które oferuje usługi pogotowia hydraulicznego. Na stronie są informacje cała ich oferta oraz kontakt. Także dzwońcie jeśli macie jakieś problemy z tą instalacją.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 11 mar 2021, 18:11
autor: Kleo
O dobrego fachowca nie jest łatwo. Dlatego najlepiej poszukać najpierw opinii o firmach w internecie. Ja znalazłam hydraulik https://www.fachowiecnatelefon.pl/ . Jest z Warszawy, a do klienta dojeżdża w kilkadziesiąt minut. Takie szybkie działanie świadczy o tym, że zależy mu na kliencie, poza tym ma szeroki zakres usług.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 20 mar 2021, 11:06
autor: Włod00
Kompleksowo hydrauliką i właśnie ogrzewaniem, instalacjami, zajmuje się firma https://www.pwserkowski.pl/. Polecam jak najbardziej współpracę, bo jest odpowiednia. Całość instalacji robiona zgodnie z projektem, z wykorzystaniem odpowiednich materiałów, narzędzi. To się przekłada na bardzo dobrą jakość, zadowolenie klienta, bardzo dobry komfort grzewczy. W domu jednorodzinnym to podstawa

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 20 kwie 2021, 22:43
autor: shót
No właśnie ja kogoś mam i na pewno o nim słyszeliście. To pan Zięba, który prowadzi zakład od ponad 15 lat i zajmuje się nie tylko centralnym ogrzewaniem, czy kładzeniem hydrauliki, ale także i termomodernizacją, czy bieżącymi przeglądami. Cieszy się zaufaniem klientów, a jego stronę w sieci https://serwis-wodno-gazowy.pl/naprawy.html codziennie odwiedzają setki osób.

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 24 maja 2021, 20:42
autor: baśka32
Jeśli poszukujecie naprawdę sprawdzonego hydraulika z okolic Krakowa, to koniecznie sprawdźcie pana Kamila https://www.hydraulik-kr.pl/ ! Absolutnie najlepszy specjalista :) Ostatnio wykonywał dość spore prace remontowe w mojej firmie, dzięki czemu mogłam się doskonale przekonać o jego profesjonalnym podejściu do pracy. Gorąco zachęcam - zna się na rzeczy!

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 06 lip 2021, 12:00
autor: ginamó
Sporo nam się ostatnio nagromadziło tych napraw hydraulicznych. Całe szczęście, już po kłopocie! Rozwiązaniem zajęli się http://noproblemlublin.pl/naprawy-hydrauliczne/ specjalizujący się także w naprawach hydraulicznych. Pęknięte, przeciekające rury jak i pochodzące stamtąd, brzydkie zapachy okazały się drobnostką!

Re: Dobry hydraulik z Krakowa

: 11 paź 2021, 21:01
autor: witek503
Moim zdaniem bardzo dobrym hydraulikiem, który działa na terenie Krakowa jest Pan Mateusz od Złotego Hydraulika, dostepny pod adresem URL https://www.zlotyhydraulik.pl/ kilka razy miałem okazję wołać go do awarii w moim mieszkaniu. Zawsze wszystko na plus.