Strona 1 z 1

Badania gruntu

: 08 maja 2020, 18:17
autor: crosby
Ostatnio sporo zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się badaniem gruntu. Jednak kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną z nich. Możecie coś polecić? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronie https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/inzy ... ofizyczne/ . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to posiadają oni całkiem pozytywne opinie. Warto się na nich zdecydować? Dajcie znać.

Re: Badania gruntu

: 11 maja 2020, 21:32
autor: Fitr6iuy
w jakim celu się je wykonuje?
-
sandały robocze

Re: Badania gruntu

: 18 paź 2020, 2:38
autor: anton
Badania geotechniczne gruntu pod budowę sa bardzo sensowne, dzięki nim wiecie czy grunt nadaje się pod budowę i czy nie będzie potem jakichś ewentualnych problemów z budynkiem. We Wrocławiu tego rodzaju badania wykona wam Novotech http://novotech.com.pl/ Mega solidna firma, świetni specjaliści z rozsądnymi cenami, działają szybko i terminowo.

Re: Badania gruntu

: 18 paź 2020, 15:57
autor: darełko
Oczywiście że tak i nawet nie tyle sensowne, co potrzebne! Zerknijcie tutaj https://notatek.pl/zakres-badan-geotech ... ego-wyklad żeby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat badań geotechnicznych dowiecie się jaki jest ich zakres i jak to wszystko powinno przebiegać. Pozdrawiam i życzę udanej budowy!

Re: Badania gruntu

: 19 gru 2020, 17:03
autor: alutka90
Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w badania jakosci gruntu? Mam zamiar zaczac inwestowanie w rolnictwo. Co sądzicie o tym https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... ia-gruntu/ ? Czy to dla was wazne? Pozdrawiam.

Re: Badania gruntu

: 25 lut 2021, 11:19
autor: mersiś303
No ogólnie wiele osób ma kłopot z chorobą zbóż i niestety taką chorobą może być po prostu popularny mączniak, który niszczy wszystkie plony. Na szczęście obecne czasy oferują teraz bardzo dobre produkty, o których jak najbardziej możecie przeczytać sobie na stronie https://agrowies.pl/jak-chronic-rosliny-uprawne/ więc sprawdźcie.

Re: Badania gruntu

: 26 lut 2021, 14:46
autor: norva
Również korzystaliśmy z usługi badania gruntu, którą wykonała firma Baars http://www.baars.pl/pl/sondowanie-scpt-scptu ze Strzałkowa. To profesjonaliści, realizują zlecenia na badania przy użyciu sondowania SCPTU. Takie badanie jest przydatne w przypadku gruntów słabych. Ceny mają atrakcyjne, pracują terminowo, są w pełni rzetelni, korzystają z dobrej jakości sprzętu, polecam ich serdecznie.

Re: Badania gruntu

: 11 maja 2021, 15:14
autor: tamiś
Na tę stronę https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... ia-gruntu/ warto sobie zerknąć. Macie tam bowiem namiar na firmę, która zajmuje się badaniem gruntu. Uważam, że warto przede wszystkim dokładnie sprawdzić miejsce, gdzie chcemy stawiać swoją firmę czy też też dom. Pomyślcie koniecznie do tym.

Re: Badania gruntu

: 18 maja 2021, 1:44
autor: meleczko
W Szczecinie w sprawie badań geotechnicznych zgłoście się do Przedsiębiorstwo Geologicznego „Geoprojekt Szczecin” https://geoprojekt.szczecin.pl/oferta/ Dla nas wykonali dokumentację badań podłoża gruntowego i opinię geotechniczną. Solidnie i sprawnie działają, ceny mają ok, także jestem z ich usług w pełni zadowolony.