Strona 1 z 1

Pranie dywanu - jaka firma?

: 08 maja 2020, 1:32
autor: Adnan94
Cześć wszystkim. Szukam specjalistycznej firmy, która zajmuje się praniem dywanów itp. Sam raczej nie dałbym rady zlikwidować całego brudu domowymi sposobami. Kogo z Warszawy lub okolic polecacie?

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 08 maja 2020, 5:55
autor: Laurencja_98
Słyszałeś może o firmie eko-parowozik.pl? Są mobilni, więc dojeżdżają do klienta. Używają super sprzętu, który doczyści dosłownie każdą plamę. No i mają chemiczne środki czystości, nie to, co możesz dostać w sklepach za parę groszy ;)

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 08 cze 2020, 9:49
autor: kruger
Wszystkim osobom rozglądającym się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się praniem dywanów polecam zgłosić się do https://facetoddywanow.pl/ Jest to sprawdzona firma z Piaseczna pod Warszawą z usług, której sam korzystałem. Na nich można w pełni polegać.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 26 sie 2020, 20:24
autor: Malva
Najlepiej dywan oddać do pralni chemicznej. Jeśli jesteście z Warszawy to zerknijcie na usługi firmy Prasowalnia.pl. Tu możecie zamówić pranie dowolnego dywanu. Pralnia oferuje odbiór i dowóz dywanu do klienta. Przy zamówieniu za 65zł dowóz jest gratis. Dywany piorą bardzo szybko i dokładnie. Na stronie pralni znajdziecie pełną ofertę.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 31 sie 2020, 23:17
autor: gajga
Ta firma naprawdę dobrze pierze dywany i nie tylko https://getclean.pl/lokalizacje/lodz/ . W sieci dokładny opis oferty znajdziecie. Dokładnie, sumienni, nie trzeba długo czekać na wolny termin. Ceny naprawdę w porządku jak na taką jakość usług.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 08 wrz 2020, 14:59
autor: karla
ja chętnie skorzystam z waszych poleceń, dzięki :)

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 12 lis 2020, 13:15
autor: łoś
Jeżeli potrzebujecie namiaru na pralnię w Warszawie, to może to miejsce was zainteresuje https://www.pralnia-warszawianka.pl/ To pralnia na telefon, która wykonuje swoje usługi bardzo szybko i profesjonalnie. Sami przyjeżdżają po rzeczy i później odwożą je pod wskazany adres. Według mnie, to bardzo wygodna opcja dla kogoś, kto nie ma czasu żeby samemu jeździć I szukać pralni.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 09 gru 2021, 21:51
autor: beks
Adnan z mojej wiedzy to tego typu usługi realizuje między innymi firma Nodwig: https://www.nodwig.pl/pranie-dywanow-i-wykladzin/

Sam nie miałem okazji korzystać z jej usług, ale jak byłem ostatnio u swojego kolegi to akurat był pan z tamtej firmy i czyścił im dywany oraz tapicerkę meblową. Szło mu to sprawnie i efekt faktycznie był zauważalny gołym okiem. Dlatego też myślę, że możesz skontaktować się właśnie z nimi i podpytać o koszty i wolne terminy.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 09 gru 2021, 21:55
autor: tintinek
Ja korzystam z firmy Klawe Pranie. Są z Chybia (województwo śląskie), praktycznie kilka budynków ode mnie. Ich usługi, w tym wspomniane pranie dywanów cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w naszej okolicy. W tym roku już nie mają terminów... a liczyłem że nam wyczyszczą dywan i sofę przed Wigilią... Spóźniłem się. Zamówiłem termin na 12 stycznia... Czyli ponad miesięczne wyprzedzenie terminów mają. Ale to nie wada, to zaleta. Pokazuje, że są naprawdę dobrzy w tym co robią. Jak chcesz to sprawdź sobie tutaj: https://klawepranie.pl/pranie-dywanow-slask/ informacje na temat usługi prania dywanów i wykładzin dywanowych.

Re: Pranie dywanu - jaka firma?

: 19 kwie 2022, 18:50
autor: aksamitna6
Praniem i czyszczeniem dywanu zajmuję się na własną rękę. A to dlatego, iż pozwalają mi na to detergenty z oferty Stacja Zdrowie. Zaproponowane produkty sprawiły, że po wspomnianych brudach i plamach ani śladu. Pozwoliły na godne i solidne utrzymanie czystości, na czym w tym wypadku niezmiernie mi zależało. Ich oferta była mi znana, gdyż już wcześniej braliśmy od nich produkty do zmywarki, dbające o równie solidną czystość pośród naczyń. Innymi słowy - misja wykonana! Z takim zaopatrzeniem dbanie o czystość jest dużo prostsze a przede wszystkim możliwe.