Strona 1 z 1

Drewno na podłodze

: 22 maja 2020, 0:27
autor: Beata-68
Drewno na podłodze - jesteście na tak czy na nie? Ktoś z was ma u siebie deski podłogowe? Znalazłam dobrą ofertę i naprawdę duży wybór w atrakcyjnych cenach na www.julomax.pl.

Re: Drewno na podłodze

: 03 cze 2020, 10:17
autor: frea
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego i rozglądacie się za sprawdzoną firmą zajmującą się sprzedażą desek drewnianych to polecam wam skontaktować się z http://www.standrew.com.pl/ Oni mają całkiem niezłe ceny i ciekawą ofertę.

Re: Drewno na podłodze

: 31 lip 2020, 21:28
autor: buzata
Drewno na podłodze pięknie się prezentuje, ale ważna jest ochrona drewna , aby ten parkiet przetrwał długie lata i nic złego się z nim nie działo

Re: Drewno na podłodze

: 02 sie 2020, 11:57
autor: monka
Jest piękne!

___
sklep bhp

Re: Drewno na podłodze

: 03 sie 2020, 13:31
autor: frea
...

Re: Drewno na podłodze

: 03 sie 2020, 13:34
autor: kruger
Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą desek podłogowych to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.tartak-domanice.pl/ Jest to sprawdzony tartak, który ma całkiem niezłe ceny. Tartak ten znajduje się na granicy województw mazowieckiego i lubelskiego.

Re: Drewno na podłodze

: 12 sie 2020, 11:20
autor: cero
Drewno jest jednak ponadczasowe. Mam też inne powierzchnie, ale w salonie i pokojach mamy parkiety, które układała nam firma Parkiety Seba ze Szczecina http://parkiety.seba.pl/strona/uslugi. Oni mają bardzo fajną ofertę zarówno ze względu na ceny i jakość materiałów, jak również oferowane usługi i jakość ich wykonania. Spisali się doskonale, mogę ich tylko pochwalić, polecam serdecznie.

Re: Drewno na podłodze

: 14 wrz 2020, 23:05
autor: koral
Najlepiej stawiać na profesjonalne, ale jednocześnie niedrogie rozwiązania. Właśnie dlatego należy kupować deski prosto z tartaku, a nie od pośredników. Tutaj https://wfj.com.pl/tartak-malopolska-joko-wood-factory/ sobie zerknijcie. Propozycja jest ciekawa. Deski na taras powinny być przede wszystkim solidne, aby służyły przez lata. Poza tym muszą również ładnie się prezentować. Warto zawsze dobrze przemyśleć swoją decyzję.

Re: Drewno na podłodze

: 15 wrz 2020, 11:53
autor: Kaja
drewno to dobry materiał, oczywiście musi być też dobrej jakości.

Re: Drewno na podłodze

: 21 wrz 2020, 17:46
autor: zwariowanababcia
Porządnie wykonane wykończenia wnętrz wpływają bardzo pozytywnie na doznania estetyczne płynące z mieszkiwania w danym mieszkaniu / domu. Na wspomniany element remontu składa się wiele pomniejszych prac, a niektóre można wykonywać równolegle, lub bezpośrednio jedna po drugiej, dzieki czemu możemy zachować ciągłość i pewność pracy. I w ten sposób np. aplikacja tynku poprzedza wykonanie gładzi, następnie jest malowanie lub położenie płytek. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wykonać tych prac warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Przykładowo montaż paneli podłogowych nie jest szczególnie skomplikowanym zajęciem i można spróbować sił samodzielnie. Jednak już układanie parkietu stanowi trochę większe wyzwanie i jest bardziej pracochłonne. W zależności od koncepcji i naszego zamysłu możemy np. kreować przestrzeń w naszym mieszkaniu. Przykładowo montaż płyt kartonowo gipsowych może służyć do wielu zastosowań. Sufity podwieszane czy ścianki działowe to główne zastosowania płyt k/g. Ich montaż gwarantuje płynne powierzchnie w rozsądnym standardzie wykończenia. Należy jednocześnie pamiętać, że montaż glazury powinien być wykonywany na samym końcu wszelkich prac wykończeniowych, ponieważ odbywa się na otynkowanej już ścianie.