Strona 1 z 1

Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 13 kwie 2020, 4:33
autor: Sulibor
Postatnowiłem założyć własny warsztat stolarski - doświadczenie mam, ale zawsze pracowałem u kogoś. Czeka mnie teraz kupienie wszystkich narzędzi stolarskich, macie jakiegoś sprawdzonego i pewnego dostawcę?

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 13 kwie 2020, 18:47
autor: Ildefons-65
Od jakiegoś czasu kupuję wszelkie narzędzia i akcesoria tutaj https://katana.com.pl/. Jestem zadowolony ze współpracy, bo mają solidny wybór narzędzi, pił itd. i sprawnie realizują zamówienia.

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 30 kwie 2020, 17:04
autor: Patikaw
Wszystko można spokojnie zamówić przez internet, polecam postawić właśnie na takie zakupy, będą nie tylko wygodne ale i korzystne. Kupicie tak narzędzia, ale i także mniejsze rzeczy. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://www.sklepsrubex.pl/product/NAKR ... -ZN-s23422 Bez śrubek, wkrętów, wierteł, na pewno też praca stolarska się nie obędzie.

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 14 maja 2020, 10:03
autor: kruger
Poza narzędziami ważne jest też znalezienie porządnego dostawcy drewna do naszego warsztatu stolarskiego. Ja wszystkim osobom mieszkającym na terenie śląska mogę polecić skontaktowanie się z firmą http://limbor.pl/ Oni zawsze sprzedają drewno wysokiej jakości.

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 22 maja 2020, 10:12
autor: kluska
Koniecznie zadbajcie też o swoje bezpieczeństwo i stosujcie się do przepisów BHP. Jeśli planujecie w swoim warsztacie spawać to zaopatrzcie się w gogle spawalnicze. Możecie zamówić je na przykład tutaj: https://zamu.pl/odziez-i-akcesoria-bhp/ ... pawalnicze .

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 30 maja 2020, 21:52
autor: monka
Najlepiej postawić na narzędzia dobrej jakości, które będą Ci długo służyć. Właśnie takie znajdziesz w ofercie dostępnej na stronie: https://winter-holztechnik.pl/maszyny-stolarskie/ . Jest ich tak duży wybór, że na pewno znajdziesz wszystko co potrzebujesz do swojego warsztatu.

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 09 wrz 2020, 14:04
autor: oins
Jak do warsztatu, to na pewno przydadzą się wam także różne tablice montażowe, czy jakieś skrzynki narzędziowe. My nasze mamy ze sklepu internetowego kistenberg-sklep.pl https://kistenberg-sklep.pl/produkty/wy ... u,2,278403. Oni mają bardzo szeroką gamę produktów w korzystnych cenach. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, gdyż jest opłacalna, polecam ten sklep serdecznie.

Re: Narzędzia stolarskie do warszatatu

: 04 sie 2021, 21:14
autor: gajga
Jeśli szukacie najlepszych narzędzi do warsztatu stolarskiego to zajrzyjcie koniecznie na stronę https://maszyny-stolarnia.pl/miasta aby wyszukać maszyny najlepszych producentów, z atestami, gwarancją jakości. I do tego w najlepszych cenach. To są maszyny prosto od producenta, na bieżąco aktualizują ofertę, gwarantują dostawy na miejsce nawet w 48 godzin od zakupu.