Strona 1 z 1

Jaki nawilżacz?

: 28 kwie 2020, 13:41
autor: krisi
Jaki sprzęt polecalibyście mi do sypialni z tych dostępnych na oczyszczacze i nawilżacze powietrza ? Chodzi mi o coś w miarę cichego żeby można było zostawiać nawet i na noc jeśli by nie przeszkadzało. U nas w domu sami alergicy więc musimy dbać o powietrze i dotychczasowe urządzenia nam się nie sprawdzały. Za słabo filtrowały. Zastanawiam się właśnie na co wymienić.

Re: Jaki nawilżacz?

: 10 maja 2020, 0:23
autor: Sammy
Myślę ,że taki nawilżacz powietrza w domu to już standard. Sporo jest takich produktów na rynku i dlatego trzeba wybierać rozważnie. Ten klimator od Adler https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_7321 to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie bo nie tylko nawilża powietrze ale także je chłodzi i oczyszcza z bakterii i kurzu. Ma kilka ciekawych podświetleń led więc wpasuje się w każde wnętrze pomieszczenia :) nawet w sypialni bo bardzo cichutko pracuje

Re: Jaki nawilżacz?

: 14 maja 2020, 13:26
autor: kruger
W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą nawilżaczy powietrza. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.essi.pl/ Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Re: Jaki nawilżacz?

: 29 wrz 2020, 23:33
autor: gajga
Jeśli tylko nawilżacz chcesz to dobrej jakości i w rozsądnej cenie znajdziesz na https://primado.pl/ . My tam zamawialiśmy. Co do oczyszczaczy to na pewno filtry wymienne mają też w tym sklepie online. Bo brat dokupował. My oczyszczacza na razie nie mamy ale możliwe że za jakiś czas jakiś będziemy wybierać.

Re: Jaki nawilżacz?

: 18 lut 2021, 15:38
autor: Ptyś
Ja oprócz oczyszczacza używam też w domu urządzenia nawilżającego powietrze https://new-electric.pl/111-nawilzacze-powietrza . Dba ono o odpowiednią wilgotność powietrza, które zawiera dzięki temu o wiele mniej patogenów, a także szkodliwych substancji chemicznych. Ponadto zbyt suche powietrze jest często przyczyną powstawania różnych podrażnień skóry, a także alergii

Re: Jaki nawilżacz?

: 24 mar 2021, 20:39
autor: Adaś
Sprawdź sobie sklep online friker.pl - całkiem niedawno kupiłem od nich nawilżacz powietrza od producenta Stylies. Cena za nawilżacz o takiej mocy była bardzo przystępna, urządzenie pracuje cicho i można stosować je do powierzchni o o 65m2. Bardzo fajne jest również to, że nawilżacz posiada spory zbiornik na wodę, bo zmieści prawie 10l wody.

najzabawniejsze

Re: Jaki nawilżacz?

: 28 sie 2021, 10:37
autor: amiś9595
Infekcje biorą się z różnych powodów. Jedną z nich jest nieczyste powietrze które drażni nasze płuca i gardło szczególnie nocą. Moim zdaniem warto zadbać o jakość powietrza. Jeśli jest zanieczyszczone - oczyścić. Jeśli suche - nawilżyć. My mamy tylko oczyszczacz powietrza https://meacopolska.pl/kategoria-produktow/nawilzacze/, kiedyś miałam nawilżacz powietrza w dziecięcym pokoju, ale przekazaliśmy dalej w prezencie. Myślę, że jak najbardziej zainwestować w taki sprzęt, bo sprawdzi się w każdym domu.

Re: Jaki nawilżacz?

: 28 paź 2021, 16:18
autor: półka
My ogółem zainwestowaliśmy w bardzo konkretne nawilżacze powietrza, które musiały zawitać na terenie firmy. Wybrałem te z oferty https://synapo.pl/czesci-eksploatacyjne-nawilzaczy/ co okazało się absolutnym strzałem w 10. Jakość sprostała moim wymogom i umożliwiła znaczną poprawę warunków pracy. Polecam i Wam taką opcję.