Strona 1 z 1

Gdzie kupić porządne prześcieradło do sypialni?

: 05 maja 2020, 3:34
autor: Amanda_78
Powiedzcie mi, gdzie kupujecie porządne prześcieradła, które nie mechacą się i nie niszczą po kilku praniach? Miałam ich już dziesiątki i za każdym razem ta sama historia :/

Re: Gdzie kupić porządne prześcieradło do sypialni?

: 30 maja 2020, 17:43
autor: andrea-63
Ja znalazłam fajnej jakości prześcieradła na annaposciel.pl, najbardziej lubię te flanelowe. Sprawdź sobie, bardzo polecam.

Re: Gdzie kupić porządne prześcieradło do sypialni?

: 06 kwie 2021, 7:20
autor: Żaklin
Właśnie wczoraj kupiłam prześcieradło z dzianiny Jersey ze sklepu https://flhf.com.pl/asortyment/przescieradla/saphire/. FLHF słynie z bardzo dobrej jakości wykonania swojego asortymentu. Nie jest o znany producent, ale coraz bardziej się do nich przekonuję. Zazwyczaj kupowałam poszewki i prześcieradła w znanych sklepach, ale pomyślałam: Dlaczego nie spróbować czegoś nowego? I okazało się, że trafiłam w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Polecam każdemu.

Re: Gdzie kupić porządne prześcieradło do sypialni?

: 19 sie 2021, 20:31
autor: Young_Leośka
Ja zawsze kupuję prześcieradła w outlecie Lubatex w Lubawce: https://lubatexoutlet.pl/pol_m_PRZESCIERADLA-163.html gdzie można znaleźć artykuły pościelowe naprawdę dobrej jakości. Jeśli chodzi o prześcieradła to moje bardzo dobrze się trzymają, są miękkie i przyjemne w dotyku, a w dodatku nie mają wygórowanych cen. Polecam, bo można u nich dorwać pościel, w której świetnie się śpi. :)