Strona 1 z 1

Designerskie oświetlenie łazienki

: 17 kwie 2020, 12:57
autor: Architek11
Cześć,

po remoncie łazienki czas wybrać szczegóły. Zastanawiam się nad wyborem oświetlenia łazienkowego. Bardzo spodobała mi się ta lampa https://www.lazienkiabc.pl/Lampa-sufito ... 04170.html jednak cena to ponad 700 zł. Czy waszym zdaniem jest sens inwestowania takiej kasy w szczegóły, czy lepiej wybrać średnią półkę.

Re: Designerskie oświetlenie łazienki

: 09 lip 2020, 16:22
autor: LadyD
A moze bardziej postaw na coś wyszukanego i zdecyduj się na takie metalowe lampy https://apmal.pl/lampy-metalowe-c-82.html ? Według mnie są dużo fajniejsze. Takie lampy świetne prezentuja sie we wnętrzach i same w sobie są super dekoracją.

Re: Designerskie oświetlenie łazienki

: 15 lip 2020, 16:38
autor: Aligru
Sprawdź też ofertę https://el12.pl/ mają sporo ciekawych modeli lamp. Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, to jest spora szansa, że tam właśnie znajdziesz.

Re: Designerskie oświetlenie łazienki

: 20 lip 2020, 20:24
autor: SebastianMM
Jak stylowe i dobrze wykonane propozycje w zakresie oświetlenia to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na sklep internetowy - https://oswietlenie-sklep.pl/ w którym znajdziecie wiele świetnych możliwości zarówno do łazienki, salonu, sypialni, czy pokoju dziecka. Stawiają na dobry stosunek ceny do jakości i też ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia co do poziomu obsługi. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową dla swojego domu i wnętrza :)