Designerskie meble do domu

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
milobad-98
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2019, 13:37

Designerskie meble do domu

Post autor: milobad-98 »

Hej, gdzie kupię wysokiej jakości meble do domu w nowoczesnym stylu? Możecie polecić mi jakiś sklep online?
Awatar użytkownika
Grzymslawa77
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 20:08

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: Grzymslawa77 »

Świetną ofertę designerskich mebli ma https://modekor.pl/. Kupisz u nich łóżka, krzesła, stoły i wiele innych dobrej jakości mebli. Polecam sprawdzić katalog produktów, wybór jest spory :)
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:03

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: maggie »

Jeśli szukasz krzeseł do kuchni to szczerze polecam nowoczesne krzesła. Sama myślę o ich zamówieniu. Jesteśmy w trakcie remontu kuchni i jadalni. Od dawna marzyly mi się zmiany w końcu mogę pozbyć się starych mebli, które po prostu straszą.
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: monija »

a jak ktoś z Was szuka narożników modułowych robionych pod wymiar i na zamówienie to zdecydowanie polecam te z kolekcji producenta " Caya Design" https://www.cayadesign.com/. Tu jakość idzie w parze z niewygórowaną ceną, czas realizacji zamówień dość szybki ( ja czekałam około 5-6 tygodni). meble robione są ręcznie :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: Andzia »

Ja to będę chciała zamówić sobie stoły Stolvero , bo słyszałam, że ten producent oferuje bardzo dup wzorów najlepszych projektantów. Jesteśmy właśnie po remoncie i zależy mi na urządzeniu mieszkania w eleganckim stylu. Poza tym stoły są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jeszcze w tym tygodniu będę kontaktować się z tą firmą w sprawie zamówienia.
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: szygi »

monija ja też mam bardzo pozytywne doświadczenia z tym sklepem Caya Design. Narożnika co prawda nie miałam okazji tu kupować ale skusiłam się na kilka mebli z kolekcji loftowej :) super jakość, szybka dostawa i ceny takie hmm przyziemne bym powiedziała :)
Awatar użytkownika
trytek
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2019, 13:38

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: trytek »

jak szukacie mebli robionych pod wymiar to polecam te od producenta George Azzar :) Na pewno są i designerskie i świetne jakościowo. Kupowałem u nich biurka, komplet stołu i krzeseł do jadalni i szafki nocne do sypialni. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, darmowa dostawa.
Awatar użytkownika
meble.zaar
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:36
Kontakt:

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: meble.zaar »

Nie wiem czy widzieliście designerskie stoły z żywicą, które idealnie nadają się do naszych salonów ? Jeśli nie zapraszamy do zapoznania się wielką ilością zdjęć, galeria dostępna na stronie internetowej:
https://www.zaar.pl/
Awatar użytkownika
MoniMil
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:11

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: MoniMil »

Na tym blogu jest dużo różnych ciekawych i designerskich rozwiązań. :)
https://blog.mirjan24.pl/
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 61
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:40

Re: Designerskie meble do domu

Post autor: foxi »

Wiele rzeczy można podejrzeć w internecie, w internecie także można kupić niektóre rzeczy.Ja jednak jeśli chodzi o meble jestem tradycjonalistką. Lubię też , zanim podejmę ostateczną decyzję, pooglądać - co można kupić w danym przedziale cenowym .Miejscem w Warszawie, które od zawsze sobie upodobałam jest centrum handlowe Janki .Tam w bezpośredniej bliskości można znaleźć na prawdę mnóstwo sklepów z branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.
ODPOWIEDZ