Strona 1 z 1

Taras – jaki producent?

: 06 kwie 2020, 3:21
autor: Arnold1973
Chcę zrobić taras i szukam producenta desek tarasowych. Kolega polecał julomax.pl. Macie jakieś opinie o nich?

Re: Taras – jaki producent?

: 13 kwie 2020, 19:05
autor: Sykstus-89
Możesz zamawiać bez obaw. Sam w zeszłym roku zamawiałem od nich drewno na taras i jestem bardzo zadowolony z jakości. Jest solidne i wytrzymałe, a i dostawa była ekspresowa.

Re: Taras – jaki producent?

: 18 kwie 2020, 7:14
autor: monka
Ta https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu firma jest godna polecenia jeśli chodzi o zadaszenia tarasowe. Od nich zamawiałem jakiś rok temu, zadaszenie jest solidne, stylowe, nowoczesne. Sami zobaczcie ich ofertę, warto, dobra obsługa klienta też zachęca.

Re: Taras – jaki producent?

: 30 kwie 2020, 13:26
autor: koral
Ciekawą opcją na taras są pergole. Wiele osób w ostatnim czasie decyduje się na tego typu rozwiązanie. Można w ten sposób stworzyć miejsce, gdzie będziemy wypoczywać czy też spotykać się ze znajomymi. Tutaj http://www.pergoletarasowe.com.pl jest firma, która oferuje wiele różnych rozwiązań w tym zakresie.

Re: Taras – jaki producent?

: 07 sie 2020, 10:58
autor: lidia
Jeżeli chodzi o zadaszenie tarasu, to bardzo serdecznie polecam firmę Artbegstudio ze Strzelina https://zadaszenie-tarasu.com.pl/oferta ... krokwiowe/. My mamy właśnie zadaszenia międzykrokwiowe, które składa się z wąskich falistych pasów, wykonywanych z tkaniny akrylowej. To zadaszenie jest solidnie wykonane, wszystko na wymiar, w bardzo korzystnej cenie. Polecam, super chroni przed słońcem :).

Re: Taras – jaki producent?

: 07 sie 2020, 16:01
autor: cero
U nas na tarasie mamy tak zwany kamienny dywan, czyli bardzo fajne, trwałe podłoże, które super się użytkuje. Jego wykonaniem zajęła się firma Termodocieplenia, która działa na terenie całego województwa śląskiego http://www.termodocieplenia.pl/. Oni mają kompleksową ofertę, usługi pełnią w atrakcyjnych cenach. Spisali się bardzo dobrze, są rzetelni, zdecydowanie ich polecam.