Strona 1 z 1

Monitoring do domu

: 16 kwie 2020, 19:55
autor: Owidiusz67
Witam, jeśli przy okazji budowy nowego domu planujecie założyć monitoring to polecam Wam firmę https://saippsecurity.pl/. Są profesjonalistami, którzy wiedzą, jak zadbać o bezpieczeństwo klienta. Miałem przyjemność z nimi współpracować i muszę powiedzieć, że to najlepsza firma ochroniarska w okolicach Warszawy.

Re: Monitoring do domu

: 19 maja 2020, 11:23
autor: Kaja
Jak się sprawdza, to dobrze.

Re: Monitoring do domu

: 19 maja 2020, 15:48
autor: farah557
Nie mam dużego doświadczenia z monitoringiem ale niedawno zainwestowałem w mini lokalizator NotiOne https://notione.com/ i przymocowałem go pod siedzenie do auta. Dzięki temu mam wgląd w aplikacji gdzie w danym momencie znajduje się mój samochód. Super sprawa na złodziei i... pożyczające auto dzieciaki :)

Re: Monitoring do domu

: 28 maja 2020, 15:45
autor: Walkowa
A czy macie również zamontowany monitoring w Waszych autach? Ja widziałam ostatnio spory wybór kamer samochodowych w atrakcyjnych cenach na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu. Myślę, że naprawdę warto kupić sobie taki gadżet, może się okazać bardzo przydatny, a wcale dużo nie kosztuje ;)

Re: Monitoring do domu

: 30 cze 2021, 9:02
autor: ranaś
Pomyśl nad zrobieniem całego domu pod jeden system z internetem. Ubiquiti ogarniesz internet + kamery na bardzo fajnym oprogramowaniu.

https://sklep-ecsystem.pl/blog/jaka-kam ... -cz-1.html

Kilka porad jest tutaj.

Sam zdecydowałem sie na montaż. Nie jest to jakiś duży koszt w zestawieniu z kosztem budowy domu a czuję się bezpieczniej.