Strona 1 z 1

Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 26 mar 2019, 12:58
autor: Zoellla
Remma-Global to rekomendowana firma, która świadczy wszelkie usługi w zakresie prac geotechnicznych i geologicznych. Zajmuje się takimi pracami jak np. badania geotechniczne lub projektowanie prac geologicznych.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 19 maja 2020, 14:27
autor: BUGbear12
Com https://www.drogaria24.com, você pode cuidar de sua saúde e se tornar feliz mais uma vez. Há literalmente qualquer coisa para mantê-lo saudável

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 08 lip 2020, 8:52
autor: frea
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem usług geotechnicznych. Ostatecznie mój wybór padł na firmę https://www.barg.pl/ i mogę ich polecić również wam. Tam na pewno spotkacie się z rzetelną obsługą i niskimi cenami.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 09 lip 2020, 18:33
autor: dekorator
Ja z całego serca do prac geotechncznych jestem w stanie polecić http://staltechnika.pl/ gdyż przetestowałem jakość i ich usług u siebie na działce. Przede wszystkim jakość odwiertów jest bardzo wysoka, a jeśli ich potrzebujemy to w takiej sytuacji najlepiej jest polegać na fachowcach. Jestem zdania, że każdy będzie zadowolony z takiej usługi.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 13 paź 2020, 11:58
autor: ewro
U nas takimi badaniami zajęła się firma GEOXX z Olsztyna https://www.geoxx.pl/oferta/wiercenie-geotechniczne. Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy, są naprawdę profesjonalni i rzetelni. Dzięki nim mieliśmy pewność, że grunt nadaje się do realizacji inwestycji. Oni mają kompleksową ofertę, z której warto skorzystać, zwłaszcza przy ich korzystnych cenach. To kompetentni fachowcy, znają się na tym, co robią, polecam.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 29 paź 2020, 17:38
autor: pitereł
Jak szukasz firm które mogą również wykonać skany rdzeni wiertniczych to polecam Ci sie zainteresowac ofertą firmy https://fedrecht.pl/skaner-rdzeni-wiertniczych/ Ja się właśnie zastanawiam nad ich ofertą odnośnie wykonania pomp ciepła a do tego jest potrzebny naprawdę głęboki nawiert.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 06 cze 2021, 12:40
autor: dekorator
Jak najbardziej takie badania czasami mogą się dla nas okazać bardzo pomocne i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto je zrobić. U mnie wykonywała je firma, która używała wiertnic od https://staltechnika.pl/ i bez problemów całość prac udało się doskonale zakończyć. Muszę przyznać, że na pewno warto postawić na takie rozwiązanie.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 15 sie 2021, 23:45
autor: anton
Badania i opinie geotechniczne, dokumentacje badań podłoża gruntowego wykona wam w rozsądnych cenach wrocławska firma Novotech http://novotech.com.pl/oferta/geologia-inzynierska/ U nich możecie liczyć na najwyższy standard współpracy, terminowość i dobre podejście do klienta, w 100 % dobrze się u nas sprawdzili.

Re: Jaka firma wykonuje prace geotechniczne?

: 19 sie 2021, 11:18
autor: kasiakowa06
anton pisze: ↑15 sie 2021, 23:45 Badania i opinie geotechniczne, dokumentacje badań podłoża gruntowego wykona wam w rozsądnych cenach wrocławska firma Novotech novotech.com.pl/oferta/geologia-inzynierska/ U nich możecie liczyć na najwyższy standard współpracy, terminowość i dobre podejście do klienta, w 100 % dobrze się u nas sprawdzili.
Podobne usługi świadczy Geotechnical Consulting https://www.gco-consult.com/www/index.p ... norodzinne - bardzo polecam sprawdzić ofertę dla porównania ;)