Strona 1 z 1

kredyt gotówkowy

: 13 mar 2020, 16:50
autor: mart22
Cześć wszystkim. Mam takie pytanie dotyczące kredytów. Mam małą firmę i staram sie ją delikatnie rozbudować, a do tego niezbędne są dodatkowe pieniądze. Wielu moich znajomych poleca mi ofertę firmy Alior bank . Bardzo pozytywnie wypowiadali się o warunkach, jakie firma oferuje. Minimum formalności, a wszystko przeprowadzone szybko i profesjonalnie. Ktoś z Was korzystał i również poleca ? Czytałam ranking kredytów gotówkowych i nie wiem na jaki ewentualnie inny bank wybrać ?

Re: kredyt gotówkowy

: 15 mar 2020, 9:37
autor: czarov
Z tymi kredytami to różnie i wydaje mi się, że zamiast wybierać samemu kredyt na niepewnych warunkach lepiej żeby w tym wszystkim pomógł pośrednik kredytowy Rzeszów to miasto w którym w przyszłości chcę sobie kupić mieszkanie i dobrze by było gdybym właśnie z tych okolic takiego pośrednika znalazł. Znacie może kogoś wartego polecenia?

Re: kredyt gotówkowy

: 19 mar 2020, 21:59
autor: nelly
Myślę, że nie brakuje ofert dotyczących kredytów etc. Ale wiadomo, że trzeba dokładnie zapoznać się danymi propozycjami, a to może być uciążliwe. Dlatego warto zgłosić się do firmy http://ic-ekspertfinansowy.pl , która najlepiej orientuje się w poszczególnych ofertach kredytowych i będzie wstanie wam doradzić w tym zakresie.

Re: kredyt gotówkowy

: 15 kwie 2020, 22:34
autor: Anus83
W kwestii doradztwa kredytowego warto poradzić się kogoś zaznajomionego z tematem. Znajomy polecił mi Pana Piotra z http://finansowypiotr.pl/. Rzeczywiście dzięki fachowej poradzie udało mi się uniknąć kredytu, w którym małym druczkiem między słowami były określone niekorzystne dla mnie warunki. Pan Piotr polecił lepszą ofertę i nie wdepnęłam w bagno dzięki niemu.

Re: kredyt gotówkowy

: 28 kwie 2020, 23:43
autor: koral
Jeśli spłacacie kilka pożyczek, to warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjny. Tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/oferty/k ... lidacyjny/ są szczegóły tego typu rozwiązania. Można w ten sposób nie tylko pozbyć się problemów, ale również wszystko powoli spłacić. Na pewno nie warto czekać na wizytę komornika. Trzeba działać.