Strona 1 z 1

Jakie konto bankowe wybrać ?

: 10 mar 2020, 17:26
autor: Agi34
Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Czytałam na temat kont tutaj https://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/ i fajne wydaje się ING konto . Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme?

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 14 kwie 2020, 12:43
autor: Kaja
W sieci nie brakuje porównywarek, można z nich skorzystać się zapoznać z wyborem, jaki dają banki.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 18 maja 2020, 19:42
autor: monka
A czy jesteście w stanie podpowiedzieć jakie konto jest najbardziej nastawione na podróże zagraniczne? Od dłuższego czasu korzystam z revoluta https://www.najlepszekonto.pl/revolut-z ... alutowanie Jednak chciałabym się dowiedzieć czy istnieje w ofercie coś równie korzystnego dla studenckiego portfela jak ta aplikacja :)

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 14 lip 2020, 16:55
autor: LadyD
Konto bankowe , powinno być tak dostosowane by spełniało wszystkie nasze potrzeby. Teraz coraz bardziej popularne stają się krypto waluty i chcą by nimi płacić. Czytałam, ze tutaj https://bitbay.net/pl/konto-osobiste , jest bardzo fajna oferta dotycząca właśnie konta osobistego.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 13 wrz 2020, 22:45
autor: koral
Konto bankowe można obecnie obsługiwać przez aplikacje. Nie da się ukryć, że jest to bardzo praktyczne. W kilka chwil można bowiem wykonać różne operacje. Jeśli macie obawy co do bezpieczeństwa, to warto sobie zerknąć tutaj https://mocnastrona.com/czy-aplikacje-b ... ezpieczne/ . Macie tam wszystko dokładnie opisane. Myślę, że takie informacji mogą okazać się niezwykle przydatne.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 14 mar 2021, 12:46
autor: Sławomir
Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://alebib.pl/ranking-kont-osobistych/, gdzie poznacie ranking kont osobistych. Sam skorzystałem z ich porad podczas wybierania konta osobistego dla mnie i jestem zadowolony. Rzetelne porady i profesjonalna pomoc.

Re: Jakie konto bankowe wybrać ?

: 24 maja 2021, 13:54
autor: świerszczyk
W przypadku konta firmowego polecam zajrzeć na stronę wspieramyfirmy https://wspieramyfirmy.pl/. Jest tutaj dużo przydatnych informacji dla przedsiębiorców. Przykładowo ja korzystałem z pomocy tego oto rankingu kont firmowych i bardzo polecam: https://wspieramyfirmy.pl/ranking-kont-firmowych/. Bardzo dobry i pomocny ranking.