Strona 1 z 1

Firma przeprowadzkowa

: 03 mar 2020, 11:08
autor: Kleo
Właśnie szykuje się u mnie przeprowadzka. Zastanawiam się czy sama sobie ze wszystkim poradzę. Znajomi namawiają mnie na skorzystanie z profesjonalnych usług. Dali mi nawet namiary na sprawdzoną firmę https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Myślicie, że to będzie lepsza opcja?

Re: Firma przeprowadzkowa

: 06 mar 2020, 13:42
autor: winko90
Najlepsza firma przeprowadzkowa to TDU Przeprowadzki :) Oni oferują też przeprowadzki międzynarodowe na terenie całej Europy. Cennik jest moim zdaniem bardzo ok - zresztą skorzystajcie z możliwości wyceny na ich stronie: http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/wycena.html . Dzięki temu nie będzie niemiłych niespodzianek związanych z opłatami :)
A tutaj podaję namiary:
TDU Trans Dojcz Przeprowadzki
Os. Przyjaźni 12/205
61-686 Poznań
( woj. Wielkopolskie )
Tel: 608 870 970

Re: Firma przeprowadzkowa

: 15 maja 2021, 12:34
autor: Małgosia
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci także ofertę firmy https://www.yellow-transport.pl/oferta/przeprowadzki. Posiadają duże doświadczenie w zakresie usług związanych z przeprowadzkami. Pomogli mi niedawno w przetransportowaniu sprzętu AGD, mebli oraz roślin. Wszystkie delikatne elementy wyposażenia były bardzo dobrze zabezpieczone, dzięki czemu nie uległy zniszczeniu podczas przeprowadzki. Myślę, że będą Ci w stanie pomóc.

Re: Firma przeprowadzkowa

: 22 maja 2021, 20:37
autor: Mikołaj
Jeżeli potrzebujesz na szybko znaleźć jakiegoś przewoźnika, który sprawnie dostarczyłby meble do Twojego nowego mieszkania, to polecam Ci w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę https://wyslijbusem.pl To bardzo popularną giełda , na której możecie znaleźć naprawdę wiele ogłoszeń. To od Ciebie zależy na kogo się zdecydujesz.

Re: Firma przeprowadzkowa

: 31 maja 2021, 16:17
autor: Luśka89
My w zeszłym roku się przeprowadzaliśmy do naszego wymarzonego M. Udało sie zakończyć budowę przed czasem, wiec i na szybko organizowalismy przeprowadzkę. Dla zainteresowanych wrzucam namiar na sprawną firmę Pana Tomka z Przeprowadzek Warszawskich https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ naprawde nie maja sobie równych. Sa konkretni i terminowi. Dla mnie numer jeden. Z dnia na dzien przewieźli nasze graty i co wazne pomagali nam je pakowac

Re: Firma przeprowadzkowa

: 26 lip 2021, 10:14
autor: pakić
Adexim powinien całość zorganizować od A do Z, komplikacji nie będzie, wszystko zostanie ogarnięte na czas. Znam ten temat od środka, wiem, co ma znaczenie, a co nie jest istotne. Tak naprawdę swoje robi doświadczenie. Nikt na własną rękę nie jest w stanie sam tego ogarnąć. Kwestia rozsądnego działania.

Re: Firma przeprowadzkowa

: 10 sie 2021, 9:15
autor: dareś
Potwierdzam. Wszystko ogarnialiśmy z Adeximem i poszło wzorcowo, nie było żadnych opóźnień. Dokładnie na tym nam zależało. Powiedzmy sobie szczerze - uzyskaliśmy to, czego chcieliśmy, wszystko odbyło się w ciągu jednej doby i tak to powinno wyglądać. A jak będzie dalej? Moi znajomi już sami nie organizują przeprowadzek ;-)