Strona 1 z 1

Dobry serwis AGD - Kraków

: 24 lut 2020, 23:07
autor: Serena
Ja też polecam zadzwonić do http://naprawa-agd-krakow.pl/. Mają bardzo dobre ceny usług i szybko potrafią ocenić, co jest nie tak. Ja u nich naprawiałam odtwarzacz DVD i po dwóch dniach miałam już sprawny. Szybko, solidnie i w dobrej cenie.

Re: Dobry serwis AGD - Kraków

: 17 mar 2020, 16:36
autor: goodwer
Jeśli chodzi o naprawę pralek to we Wrocławiu jest firma Technikan, która oferuje naprawa AGD Wrocław To mega dobry specjalista, naprawił mi pralkę od ręki, w rozsądnej cenie. Balam się, że będę musiała kupić nowy sprzęt, ale na szczęście obyło się bez tego, bo wystarczyło wymienić kilka cześci.

Re: Dobry serwis AGD - Kraków

: 05 wrz 2020, 12:23
autor: marelnawro1
W sumie to fachowcy z https://www.technikan.pl/naprawa-agd-warszawa.html naprawdę znają się na rzeczy. Polecam ich z całego serca jeśli szukacie kogoś ze stolicy! :P :P

Re: Dobry serwis AGD - Kraków

: 11 wrz 2020, 12:04
autor: Walkowa
A czy zepsuł się Wam kiedykolwiek ekspres do kawy? Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, to polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl, działającą w wielu polskich miastach. Wystarczy wypełnić formularz na ich stronie internetowej, a kurier sam przyjedzie i odbierze od Was zepsuty sprzęt - nie musicie nawet ruszać się z domu ;)