Strona 1 z 1

Zwrot nadpłaty kredytu

: 30 gru 2022, 4:35
autor: Izajasz
Jak załatwić zwrot nadpłaty kredytu w miarę szybko i bez większych problemów? Jeśli możecie mi polecić jakąś firmę, która specjalizuje się w tego typu sprawach, to będę przeogromnie wdzięczna. Wiem, że da się załatwić taki zwrot nadpłaty, nie ukrywam, że bardzo uratowałoby mi teraz skórę. Czy mogę na Was liczyć w tej sprawie? Z góry bardzo dziękuję.

Re: Zwrot nadpłaty kredytu

: 11 paź 2023, 16:03
autor: Doriss4
Będąc w temacie kredytów warto jest wspomnieć na temat zmian wskaźników referencyjnych na światowych rynkach . Jest to bardzo ważna kwestia dla wszystkich osób które posiadają kredyty, czy też je planują. Jednym z wskaźników jaki ulega zmianie jest LIBOR w USA. Taka zmiana wpłynie na nasze kredyty. Dobrze jest zyskać wiedzę w tym temacie i być na bieżąco. Tutaj znajdziecie artykuł na ten temat https://comparic.pl/jak-wyglada-zmiana- ... bor-w-usa/

Re: Zwrot nadpłaty kredytu

: 24 lis 2023, 11:47
autor: Bolek
Poszukujący nowych rozwiązań finansowych przedsiębiorcy mogą zainteresować się ofertą ING Banku Śląskiego. Kredyt firmowy oparty na WIRON jest dostępny: https://www.temi.pl/material-zewnetrzny ... z-dostepny i może stanowić interesującą alternatywę dla tradycyjnych produktów kredytowych. Oferta ta wydaje się być dostosowana do różnorodnych potrzeb biznesowych.