Strona 1 z 1

Sprzątanie przed świętami

: 09 gru 2022, 17:07
autor: antonius1987
Jak u Was wyglądają przygotowania do Świąt? Ja właściwie sporo mam już posprzątane, kilka rzeczy zostało jeszcze do sprzątnięcia - ale powiem szczerze, że nawet jakoś mi to w tym roku sprawnie idzie. Włączam sobie muzykę, nie ukrywam, że najczęściej jest to discopolo i jakoś tak z taką większą energią i chęcią udaje się posprzątać. Jestem zadowolona.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 27 lut 2023, 15:08
autor: kiśka
Sprzątać należy regularnie, nie tylko przed świętami. Warto także zwrócić uwagę na ofertę firmy Airozone, która oferuje ozonowanie pomieszczeń. Nie jeden raz miałam okazję skorzystać z ich uslug i jak zwykle - byłam bardzo zadowolona.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 10 maja 2023, 12:42
autor: anastazjam
Przed świętami zawsze wykonuję ozonowanie mieszkania Wrocław. Mieszkam w dużym mieście, dlatego tak ważne jest utrzymanie czystości w mieszkaniu. Polecam tę usługę - od razu lepiej się oddycha :)

Re: Sprzątanie przed świętami

: 17 lip 2023, 15:48
autor: Gość
Ja przed każdymi świętami to robię duże porządki, całego mieszkania, dokładnie. Tu https://www.samoswiadomosc.pl/check-lis ... -pamietac/ polecam wam listę która pomoże wam pamiętać o wszystkim co musicie zrobić, ja z niej korzystam i duże ułatwienie to jest.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 27 lip 2023, 16:54
autor: Agi34
Wiele osób nie lubi sprzątać, gdyż jest to czynność pracochłonna, ale i męcząca. Jednak z drugiej strony przebywanie w brudnym pomieszczeniu nie jest przyjemne. Dlatego dobrze jest postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która zajmie się wszelkimi czynnościami związanymi ze sprzątaniem. Takie rozwiązanie będzie dla nas bardzo korzystne. Tutaj możecie sprawdzić ofertę jednej z firm, która oferuje usługi sprzątania https://czystyslask.pl

Re: Sprzątanie przed świętami

: 27 sie 2023, 23:22
autor: odkurzamy
Nie tylko przed Świętami, zawsze warto mieć po swojej stronie odpowiedni sprzęt do odkurzania https://echo24.pl/3-kroki-do-skutecznego-odkurzania/ . Jak pokazują opinie, dobór odpowiedniej jakości odkurzacza, bardzo mocno wpływa na dokładność i szybkość naszego odkurzania, to naprawdę ma duże znaczenie.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 08 wrz 2023, 13:34
autor: Natanek
Często zapominamy, jak wiele korzyści może przynieść nam sprzątanie. Oczywiście, jest to sposób na utrzymanie czystości w domu, ale także doskonała forma aktywności fizycznej. Zainspirowany artykułem na https://legio24.pl/pl/745_archiwum/1218 ... odzin.html postanowiłem angażować całą rodzinę w te obowiązki.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 17 lis 2023, 11:30
autor: elkaa
Uważam, że warto zerknąć na ofertę dostępną na stronie https://sklepinco.pl/marka/biofos/ . Moim zdaniem, prezentują oni atrakcyjną gamę produktów do utrzymania czystości. Co istotne, ich skuteczność jest imponująca. Zdecydowanie sugeruję zastanowienie się nad tym wyborem.

Re: Sprzątanie przed świętami

: 22 gru 2023, 18:32
autor: diademe
Moim zdaniem sprzątanie w postaci odplamiania czy prania tapicerki, należy pozostawić specjalistom. Udało mi się znaleźć taką firmę pod tym linkiem: https://brudout.pl/sprzatanie-dla-firm/ ... wykladzin/ i muszę przyznać, że posiadają bogatą ofertę. Właśnie czegoś takiego szukałem.