Ciężarówki, samochody dostawcze, naczepy czy maszyny rolnicze - TRUCK1

TRUCK1

Ciężarówki, samochody dostawcze, naczepy czy maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Truck1 to serwis ogłoszeń kupna i sprzedaży nowych i używanych pojazdów m. in: ciężarówki, samochody dostawcze, naczepy czy maszyny rolnicze. Opisywana platforma proponuje pojazdy, które pochodzą od sprzedawców z całego świata. Truck1 jest obecna na rynku od 20 lat i cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Z pośród ponad 300tyś. ogłoszeń kupujący mogą wyszukać odpowiedniego sprzętu w kategoriach

- ciężarówki w tym plandeki
- ciągniki siodłowe IVECO i SINOTRUCK
- naczepy platformy, wywrotki marek KRONE i KÖGEL
- przyczepy rolnicze BÖCKMANN i MÖSLEIN
- kapervany HYMER i KNAUS
- maszyny budowlane: ładowarki i minikoparki
- maszyny rolnicze: ciągniki i siewniki
- samochody dostawcze furgony, pick-upy
- wózki widłowe: diesel i elektryczne
- autolawety, śmieciarki, zamiatarki uliczne

Skorzystaj z oferty atrakcyjnego leasingu! Zapraszamy do kontaktu.
DŻASTAA

Re: Ciężarówki, samochody dostawcze, naczepy czy maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: DŻASTAA »

Widzicie, jednak ja mam problem z tym, żeby zdecydować się, jak wziąć leasing na samochód i co to w ogóle znaczy. No i jeśli mam być szczera, to w zupełności nie mogę sobie tego ogarnąć. Jestem chętna na jakiekolwiek wskazówki, co może naprawdę mi odpowiadać. Jeśli jednak nie macie na ten temat informacji, to chociaż poczytam, jakie auta lubcie i tak dalej.
pawelski

Re: Ciężarówki, samochody dostawcze, naczepy czy maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: pawelski »

Cześć Dżasta, akurat na truck fajnie i bardzo szczegółowo o tym piszą czym jest leasing pojazdów, jakie są koszty leasingu i ogólnie z czym to się je. Koszty leasingu są ogólnie spore, jak dla mnie, bo to jakieś 40% więcej do zapłaty za pojazd... Czy się opłaca? Sam nie wiem...
ODPOWIEDZ