Strona 1 z 1

Prezenty ślubne

: 19 lip 2022, 10:55
autor: anzelma1994
Wiem, że w dzisiejszych czasach przyjęło się, że młodzi proszą o prezent raczej w formie gotówki, ale my postanowiliśmy zrobić listę prezentów, które chcielibyśmy dostać, bo wiem, że część naszych gości wolałaby podarować nam prezent, a nie gotówkę. Na pierwszym miejscu listy są garnki indukcyjne https://gerlach.pl/garnki-indukcyjne czytałam sporo opinii i okazuje się, że Gerlach są najbardziej polecane.

Re: Prezenty ślubne

: 30 sie 2022, 12:13
autor: ganiaklinkt
Bardzo fajnym prezentem ślubnym dla panny młodej może być zestaw kosmetyków naturalnych: https://ekoamazonka.pl/kategoria-produktu/zestawy-prezentowe/ Taki zestaw prezentowy jest świetny na Święta, urodziny, imieniny, jak również właśnie ślub;) Zestawy kosmetyków są pięknie zapakowane w pudełka z okienkiem, ozdobione kokardą. Pudełka wypełnione są eko wiórkami w różnych kolorach dzięki czemu produkty prezentują się świetnie – tworząc eleganckie zestawy prezentowe. Każdy zestaw JEST DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE jeśli produkty wchodzące w jego skład są dostępne. Produkty w tych samych cenach można podmienić na inny wariant zapachowy/kolorystyczny. Można zatem stworzyć własny zestaw prezentowy - wystarczy napisać maila co ma w nim być;)

Re: Prezenty ślubne

: 04 kwie 2023, 7:41
autor: Młoda
W sumie to każde prezenty są bardzo ważne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również niezwykle ważną opcją jest to aby wiedzieć także gdzie właśnie warto ich szukać. Akurat ja jestem zdania, że świetnie w takiej sytuacji sprawdza się zaglądanie do sklepu https://zamowprezent.pl/ i jestem przekonana, że tam znajdziemy to czego szukamy.