Strona 1 z 1

Płytki na balkon

: 22 kwie 2022, 18:50
autor: Duszan-88
Podpowiedzcie mi, jaką podłogę zrobić na balkonie? Zostawiliśmy sobie tę inwestycję na koniec, bo wiadomo, że wcześniej były inne wydatki, ale teraz już nadszedł ten czas - dlatego szukam inspiracji, polećcie coś, proszę :) Mam kilka pomysłów, miedzy innymi deski kompozytowe, chociaż uważam, że balkon na nie jest jednak za mały. I dlatego bardziej stawiam na płytki imitujące beton.

Re: Płytki na balkon

: 12 wrz 2023, 7:34
autor: Kaja
Z pewnością warto zainwestować w płytki dobrej jakości, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i mrozoodporne. Opcji jest sporo, trzeba tylko poszukać ofert w sklepach.

Re: Płytki na balkon

: 22 sty 2024, 14:33
autor: Gość
Ja już płytki mam położone na balkonie ale teraz szukam jakie meble zamówić na niego. Widziałam tu https://gardenspace.pl/meble-balkonowe że mają takie nowoczesne, to chyba styl w który chciałbym iść.

Re: Płytki na balkon

: 08 maja 2024, 18:05
autor: zuzula12
Koniecznie zobaczcie na marmur płytki to oferta salonu z płytkami. Tam macie szeroki wybór i dobre ceny. Myślę, że każdy znajdzie tam coś co mu się spodoba i co będzie w jego stylu. Na stronie macie wszystko to sprawdźcie. Polecam bo sama tam kupowałam płytki do łazienki.