Zatrudnij profesjonalnego hakera!

Miejsce, w którym dzielimy się opiniami na temat przedsiębiorstw, ich produktów oraz usług. Dodaj coś od siebie i pomóż innym.
info39

Zatrudnij profesjonalnego hakera!

Post autor: info39 »

Moje doświadczenie to programowanie, uruchamianie exploitów, konfigurowanie ataków DDOS i lubię wyzwania polegające na robieniu rzeczy, z których większość innych się poddaje.

Przykłady:
Ataki spear phishingowe, aby zdobyć konta od wybranych celów.
Mogę łatwo odzyskać hasła do kont większości sieci społecznościowych, zdalnie sterować smartfonami.
Hackowanie kont na Facebooku, Reddit, Instagramie, Twitterze. Skasowanie kartoteki kryminalnej, podniesienie wyniku kredytowego, zmiana oceny w szkole itp.

Pełna oferta pakietowa, dostęp do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych.
Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Zasadniczo wszystko, czego haker potrzebuje, aby odnieść sukces.

Jeśli chcesz, żebym zniszczył jakiś biznes lub życie człowieka, zrobię to!

Przykłady:
Po prostu zhakowanie czegoś technicznie.
Powoduje wiele problemów technicznych na stronach internetowych/sieciach, aby zakłócić ich działanie za pomocą DDOS i innych metod.
Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskiwanie od kogoś prywatnych informacji.
Rujnując twoich przeciwników, biznes lub osoby prywatne, których nie lubisz, mogę ich zrujnować finansowo lub aresztować, jak chcesz.

Skontaktuj się przez
Telegram: Blackhat_plug
Email: Blackhat_plug(a)protonmail.com
WhatsApp: +1 (406) 272-7824
anuua

Re: Zatrudnij profesjonalnego hakera!

Post autor: anuua »

Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest dostępne, to mnie zszokowaliście. Dodatkowo ja mam problem z szukaniem właśnie wiedzy w tym temacie, dlatego będę zobowiązana za polecenia. Na stronie tej https://goodatservice.com/ coś mi piszą, ale jak na razie to jestem w początkowej fazie poznawania, czym jest serwer, hakowanie i tak dalej.
Sławomir

Re: Zatrudnij profesjonalnego hakera!

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanych mi kursów dla branży IT na stronie - https://coderslab.pl/pl/javascript-developer-react i jestem bardzo zadowolony, ponieważ uzyskałem profesjonalną pomoc. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ