Strona 1 z 1

Gdzie wyjechać w Bieszczady?

: 25 lut 2020, 15:24
autor: Gszegosz99
Jeśli chodzi o wyjazdy wakacyjne, to na pewno powinniście podejść do tego tematu na poważnie. Dzisiaj jest wiele niesamowitych możliwości, dlatego też lepiej od razu zajrzeć do http://hotel-carpatia.pl/pakiety/ i zastanowić się nad tym, jak bardzo możecie wypocząć podczas takiego wyjazdu. To świetna opcja.

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

: 09 kwie 2020, 4:19
autor: Klara27
O wakacjach myślę już na samym początku roku. Muszę mieć wszystko zaplanowane, a potem oczekuję tylko na wyjazd i pełen relaks :) Lato będziemy spędzać w Szczyrku, a zatrzymujemy się w hotelu Skalite https://hotelskalite.pl/, który poleciła mi przyjaciółka. Nocowała w nim w te ferie zimowe i była zachwycona. Mówiła żebym koniecznie poszła na masaż ajurwedyjski całego ciała. Ponoć oferta SPA jest rewelacyjna.

Re: Gdzie wyjechać w Bieszczady?

: 12 kwie 2021, 14:14
autor: Młot
W tym roku trudno będzie się wyrwać na wakacje, więc wolne chwile bede spędzać z książką. Ostatnio trafiłam na ciekawą pozycję, np tą https://www.taniaksiazka.pl/mine-real-t ... 09035.html Ta propozycja spodoba się każdej kobiecie. Pierwszy tom przeczytałam jednym tchem. Znacie tę księgarnię?