Strona 1 z 1

Naprawa sprzętów AGD

: 10 lut 2022, 14:13
autor: Marian_72
Jak to jest u Was, kiedy zepsuje się Wam jakiś sprzęt AGD w domu? kupujecie nowe sprzęty, czy dajecie szansę jeszcze tym, które macie i szukacie specjalisty od naprawy sprzętów AGD w swojej okolicy? Ja ostatnio dostałem namiary na naprawdę świetnych fachowców i uważam, że jeśli tylko jest szansa na to, że jakieś urządzenie uda się naprawić, to dlaczego nie.

Re: Naprawa sprzętów AGD

: 27 lip 2023, 21:45
autor: karinaa
Nie podejmuj ryzyka samodzielnej naprawy. Zezwolenie na naprawę komuś bez odpowiednich kwalifikacji może skutkować jeszcze większymi wydatkami na naprawę lub nawet koniecznością wymiany sprzętu. Zaufaj profesjonalnemu serwisowi AGD jak https://naprawa.pl/serwis-agd/bedzino i oszczędź sobie kłopotów.

Re: Naprawa sprzętów AGD

: 20 lut 2024, 12:19
autor: Lekus
Miałem jakiś czas temu problem z mą zmywarką i postanowiłem zlecić naprawę serwisowi AGD z Olkusza - https://serwisagd.olkusz.pl/ . Dzięki profesjonalnej obsłudze z ich strony dzisiaj mogę cieszyć się sprawnym urządzeniem. Personel był nie tylko rzetelny, ale też nadzwyczaj sympatyczny oraz chętny do pomocy. Poza tym, ceny usług były niezwykle konkurencyjne, co na pewno docenią wszyscy poszukujący rozwiązania swoich problemów z AGD. Jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek kłopoty ze swoim sprzętem, gorąco polecam skorzystanie z usług tego serwisu!