Strona 1 z 1

Biuro nieruchomości Olsztyn

: 24 lut 2020, 13:16
autor: neko
Czy ktoś z was może zna to biuro nieruchomości olsztyn ? Planujemy się przeprowadzić właśnie do Olsztyna za pracą bo będą nas przenosić za 2 miesiące więc szukamy mieszkania. Sami nie możemy szukać bo za daleko jeździć więc wstępnie chcemy właśnie skorzystać z biura - polecacie?

Re: Biuro nieruchomości Olsztyn

: 12 sie 2020, 15:33
autor: pablodesigner
W mojej okolicy znam tylko biuro nieruchomości https://czaplaiczapla.pl Gliwice które jest jednym z bardziej doświadczonych biur w regionie. Dobrze, że rozglądasz się za biurem / agencją nieruchomości to bardzo ułatwia wszystkie formalności związane z kupnem / sprzedażą

Re: Biuro nieruchomości Olsztyn

: 13 sie 2020, 14:57
autor: norva
My korzystaliśmy z pomocy biura nieruchomości Expert Nieruchomości z Rybnika (nasza miejscowość) http://expert-nieruchomosci.eu/o-biurze/. My nie tylko dzięki nim znaleźliśmy nasz nowy dom, ale również z ich pomocą udało nam się sprzedać nasz poprzedni. Szybko i profesjonalnie znaleźli kupców, wszystko na przejrzystych zasadach, w bardzo dobrej cenie. Zdecydowanie ich polecam.

Re: Biuro nieruchomości Olsztyn

: 20 sie 2020, 12:04
autor: dekorator
Jeśli chodzi o mnie to ja niestety nie miałem okazji korzystać z usług tego biura, ale myślę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jak dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem okazał się skup nieruchomości https://kupujemym.pl/ gdyż bardzo pilnie potrzebowałem sprzedać moje mieszkanie i całość transakcji odbyła się w dosłownie kilka dni.

Re: Biuro nieruchomości Olsztyn

: 23 wrz 2020, 11:23
autor: semonal
Że iks spośród Was szuka energicznego klucza na wyprzedaż inercji, rzeczone z zalecam pomoce skupu parceli pro kasę np.. Dzięki takiemu rodzajowi żwawo wydamy jakąkolwiek, chociażby nie urokliwą parcela. https://skup-nieruchomosci.org/ Sprzedaże skupu realizują się błyskawicznie, przez co poprzednio po esencjonalnym periodzie cieszymy się banknotami otrzymanymi spośród terminu licytacji własności.