Strona 1 z 1

Lakiery do paznokci

: 24 lut 2020, 12:53
autor: melodia67
Jakie lakiery do paznokci najbardziej lubicie? U mnie najdłużej utrzymuje się hybryda. Macie jakieś sprawdzone marki czy co raz testujecie nowości? Ja nie jestem specjalnie przywiązana do jakiejś firmy ale ostatnio natknęłam się na ciekawą ofertę: https://victoriavynn.com/. A wy jaką metodę manicuru najbardziej lubicie? Same dbacie o swoje dłonie i malujecie paznokcie w domu czy raczej wolicie pójść do kosmetyczki?

Re: Lakiery do paznokci

: 02 mar 2020, 12:00
autor: Anus83
Przetestowałam już wiele produktów i ostatnio wpadły w moje ręce lakiery firmy Chrome. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że są rewelacyjne. Trzymają się tak długo jak lakiery wysoko ceniących się marek. Ofertę macie tutaj https://www.lakier-hybrydowy.com/. Polecam.

Re: Lakiery do paznokci

: 15 maja 2020, 10:20
autor: komoda
Jak już mowa o lakierach do paznokci to przy okazji warto jest pomyśleć o pielęgnacji rąk, bo jednak ręce to także nasz wizytówka i należy pamiętać o zadbaniu o nich. W tym celu pomoże nam kosmetyki do pielęgnacji rąk i ja znalazłam bardzo ciekawy wybór takich kosmetyków na tej stronie https://www.perfumesco.pl/kosmetyki-do-rak i zamówiłam bardzo dobry krem do rąk