Strona 1 z 1

MG Projekt

: 13 lut 2020, 17:21
autor: rucinski
Witajcie, szukając projektu własnego zacisza domowego, natrafiliśmy na firmę MG Projekt i ich rysunki budowlane. To https://www.mgprojekt.com.pl/ ich strona, podaję do rozeznania się. Czy myślicie, że warto kupić taki projekt? A może ktoś robi jeszcze lepsze i w sieci mogę obejrzeć?

Re: MG Projekt

: 26 lut 2020, 14:51
autor: bob
Ja tam jestem zadowolona z projektu od nich. Nic nie trzeba było poprawiać, ale powiem szczerze, że mają tak rozbudowaną ofertę, że długo szukaliśmy.

Re: MG Projekt

: 29 lut 2020, 9:24
autor: brukselka
My też obejrzeliśmy kilka projektów, zanim się zdecydowaliśmy na ich i powiem szczerze, że nam to na dobre wyszło. Dzięki temu utwierdziliśmy się w wyborze, ale powiem i więcej - wybraliśmy to, co najważniejsze i najlepsze. Potwierdzamy, że ta pracownia jest godna uwagi.

Re: MG Projekt

: 22 kwie 2021, 18:17
autor: Walkowa
Ja również ostatnio przeglądałam sobie gotowe projekty domów oferowane przez pracownię MG Projekt i bardzo spodobał mi się projekt Hiacynt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. W takim domu naprawdę chętnie bym zamieszkała ;) A Wam jak się on podoba? Co o nim sądzicie?

nerka real madryt

Re: MG Projekt

: 24 kwie 2021, 23:48
autor: Żochowska
Pracownię MG Projekt www.mgprojekt.com.pl mogę wam polecić z czystym sumieniem. Właśnie budujemy dom na podstawie projektu od nich i wszystko było doskonale przygotowane. Poza tym są zawsze chętni do pomocy, my zanim zamówiliśmy u nich konkretny projekt, kilka razy dzwoniliśmy z różnymi pytaniami i zawsze traktowano nas w bardzo uprzejmy sposób. Teraz spojrzałam na ich stronę i mają akurat ciekawą promocję - przy zamówieniu gotowego projektu można dostać za darmo projekt altany ogrodowej i ogrodzenia, tablicę budowy i parę innych dodatków, których wartość przekracza 1600 zł. Fajna promocja, bo takie rzeczy i tak się przydadzą, a tu już nie trzeba za nie dodatkowo płacić.

Re: MG Projekt

: 22 cze 2021, 21:57
autor: gajga
Myślę, że lepsze znajdziesz w ofercie biura Archon+. Ja długo szukałam projektu dla siebie i dopiero u nich trafiłam na ten najlepszy a do tego w najlepszej cenie i z ciekawymi dodatkami w cenie. Pomogli dopasować go idealnie do moich potrzeb, wymagał niewielkich poprawek i to już wszystko miałam w cenie. Mają projekty domów z aktualnymi kosztorysami, w razie wątpliwości zawsze masz 30 dni na zwrot bądź 90 na wymianę.

Re: MG Projekt

: 24 cze 2021, 2:31
autor: żenka
Myślę, że lepsze znajdziesz w ofercie biura Archon+. Ja długo szukałam projektu dla siebie i dopiero u nich trafiłam na ten najlepszy a co tego w najlepszej cenie i z ciekawymi dotatkami w cenie. Pomogli dopasować go idealnie do moich potrzeb, wymagał niewielkich poprawek i to już wszystko miałam w cenie. Mają projekty domów z aktualnymi kosztorysami, w razie wątpliwości zawsze masz 30 dni na zwrot bądź 90 na wymianę.