MG Projekt

Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

MG Projekt

Post autor: rucinski »

Witajcie, szukając projektu własnego zacisza domowego, natrafiliśmy na firmę MG Projekt i ich rysunki budowlane. To https://www.mgprojekt.com.pl/ ich strona, podaję do rozeznania się. Czy myślicie, że warto kupić taki projekt? A może ktoś robi jeszcze lepsze i w sieci mogę obejrzeć?
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: MG Projekt

Post autor: bob »

Ja tam jestem zadowolona z projektu od nich. Nic nie trzeba było poprawiać, ale powiem szczerze, że mają tak rozbudowaną ofertę, że długo szukaliśmy.
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: MG Projekt

Post autor: brukselka »

My też obejrzeliśmy kilka projektów, zanim się zdecydowaliśmy na ich i powiem szczerze, że nam to na dobre wyszło. Dzięki temu utwierdziliśmy się w wyborze, ale powiem i więcej - wybraliśmy to, co najważniejsze i najlepsze. Potwierdzamy, że ta pracownia jest godna uwagi.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: MG Projekt

Post autor: Walkowa »

Ja również ostatnio przeglądałam sobie gotowe projekty domów oferowane przez pracownię MG Projekt i bardzo spodobał mi się projekt Hiacynt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt. W takim domu naprawdę chętnie bym zamieszkała ;) A Wam jak się on podoba? Co o nim sądzicie?
Żochowska

Re: MG Projekt

Post autor: Żochowska »

Pracownię MG Projekt www.mgprojekt.com.pl mogę wam polecić z czystym sumieniem. Właśnie budujemy dom na podstawie projektu od nich i wszystko było doskonale przygotowane. Poza tym są zawsze chętni do pomocy, my zanim zamówiliśmy u nich konkretny projekt, kilka razy dzwoniliśmy z różnymi pytaniami i zawsze traktowano nas w bardzo uprzejmy sposób. Teraz spojrzałam na ich stronę i mają akurat ciekawą promocję - przy zamówieniu gotowego projektu można dostać za darmo projekt altany ogrodowej i ogrodzenia, tablicę budowy i parę innych dodatków, których wartość przekracza 1600 zł. Fajna promocja, bo takie rzeczy i tak się przydadzą, a tu już nie trzeba za nie dodatkowo płacić.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: MG Projekt

Post autor: gajga »

Myślę, że lepsze znajdziesz w ofercie biura Archon+. Ja długo szukałam projektu dla siebie i dopiero u nich trafiłam na ten najlepszy a do tego w najlepszej cenie i z ciekawymi dodatkami w cenie. Pomogli dopasować go idealnie do moich potrzeb, wymagał niewielkich poprawek i to już wszystko miałam w cenie. Mają projekty domów z aktualnymi kosztorysami, w razie wątpliwości zawsze masz 30 dni na zwrot bądź 90 na wymianę.
żenka

Re: MG Projekt

Post autor: żenka »

Myślę, że lepsze znajdziesz w ofercie biura Archon+. Ja długo szukałam projektu dla siebie i dopiero u nich trafiłam na ten najlepszy a co tego w najlepszej cenie i z ciekawymi dotatkami w cenie. Pomogli dopasować go idealnie do moich potrzeb, wymagał niewielkich poprawek i to już wszystko miałam w cenie. Mają projekty domów z aktualnymi kosztorysami, w razie wątpliwości zawsze masz 30 dni na zwrot bądź 90 na wymianę.
Gość

Re: MG Projekt

Post autor: Gość »

Dla osób, które chcą zbudować dom z kamienia, projekty domów na tej stronie oferują różnorodne inspiracje. Wg mnie to bardzo ciekawy kierunek bo takich domów z kamienia nie ma aż tak dużo
ODPOWIEDZ