Strona 1 z 1

Meble FCTS opinie

: 02 sty 2020, 18:12
autor: Serena
Właśnie remont mojego mieszkania się kończy i teraz szukam odpowiedniego wykonawcy mebli do salonu. Chcę, żeby były na wymiar, bo salon jest niewielki i nie chcę, żeby meble zajmowały pół pokoju. Znalazłam dobre opinie o meblach z firmy FCTS. Wykonują meble praktycznie do każdego pomieszczenia i mają fajne projekty - widziałam na ich stronie http://www.fcts.pl/ . Jakie macie z nimi doświadczenia? Jakieś opinie?

Re: Meble FCTS opinie

: 11 sty 2020, 6:02
autor: olga83
Zamawiałam meble na wymiar do kuchni w firmie FCT. Zgadzam się z twoją opinią, że mają ciekawe pomysły. Ich projektanci mają bardzo duże doświadczenie w kwestii projektowania mebli. Na pierwszy rzut oka widać, że są modne i eleganckie. A u mnie sprawdzili się na medal - mam kuchnię moich marzeń.

Re: Meble FCTS opinie

: 23 sty 2020, 12:12
autor: Colio
Mam taką samą opinię o FCTS, co osoby powyżej. Zamawiałam tam meble do łazienki, a moi rodzice do kuchni. Zarówno ja, jak i moi rodzice, jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Ich pomysły od razu przypadły nam do gustu. Ceny są przystępne, a jakoś wykonania wysoka. W takie meble moim zdaniem warto zainwestować.

Re: Meble FCTS opinie

: 29 sty 2020, 20:13
autor: karin33
Firma FCTS cieszy się dobrymi opiniami, bo w pełni na to zasługują. Mają duże doświadczenie w tej branży i przede wszystkim słuchają potrzeb klientów. Poza tym projektanci mebli wiedzą, co teraz jest modne, dlatego ich meble cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Ja jestem zadowolona z ich usług i poleciłam ich usługi wielu osobom. Tobie polecam również.