Strona 1 z 1

Chemia do czyszczenia elewacji?

: 23 sty 2020, 17:40
autor: maksik
Czy możecie podpowiedzieć profesjonalne środki do czyszczenia elewacji? Co prawda na http://mk-diament.pl/oferta/chemia/ wymienione są marki tego typu produktów. Ale czy ktoś z Was używał któreś i może podzielić się opinią o efektach, jakie osiągnęliście? Dodam, że elewacja jest dość mocno zabrudzona.

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

: 06 lut 2020, 11:39
autor: szygi
a samodzielnie chcesz tą elewację odświeżać i czyścić ? Ja skorzystałam pomocy fachowców z Rope Expert i uważam , ze to najlepsze rozwiązanie. Oni mają odpowiednie środki, sprzęt no i doświadczenie w tego typu pracach. Najlepsza firma alpinistyczna, która działa na terenie Warszawy i okolic. Warto skorzystać tym bardziej, że ceny ich usług nie są wygórowane.

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

: 22 gru 2020, 9:44
autor: wskaż
Wskazana przez Ciebie firma jest elementem, który pokazuje nam, jak na jakiejś pasji można się dorobić ;) . Tu akurat chodzi o opisany tutaj http://nbnews.pl/alpinizm-przemyslowy-n ... -dzunglii/ alpinizm. Wydaje mi się, że warto czymś takim się zainteresować, by sobie dobrze radzić w biznesie.

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

: 24 lip 2021, 10:43
autor: Płesek
Jeśli chodzi o prace wysokościowe związane z pielęgnacją elewacji to w Warszawie polecam wam firmę Urbanclimbing. Świetni fachowcy, którzy są doskonale wyposażeni w najnowocześniejsze sprzęty. Na ich stronie możecie znaleźć między innymi referencje https://urbanclimbing.pl/referencje/ Zdecydowanie warto nawiązać współpracę.

Re: Chemia do czyszczenia elewacji?

: 27 lip 2021, 17:36
autor: roóto
Tak naprawdę nie wiem, co można zastosować, ale nie muszę tego wiedzieć. Są przecież fachowcy tacy jak firma Rope Expert https://rynekinwestycji.pl/najczestsze- ... -elewacji/ , którzy się odpowiednio zajmą całym tym rozwiązaniem. Moim zdaniem warto się na ich pomoc pokusić.