Strona 1 z 1

Przeprowadzka za granicę

: 14 sty 2020, 23:57
autor: SebastianMM
Jaką firmę od przeprowadzek będziecie mogli mi polecić, jeśli chodzi o przenoszenie się za granice naszego kraju, a dokładnie do Berlina. Czy słyszeliście, bądź współpracowaliście może z Repotrans jeśli tak, to oczywiście czekam na Wasze podpowiedzi!

Re: Przeprowadzka za granicę

: 24 sty 2020, 12:02
autor: komoda
Sama rozglądam się za firmą od przeprowadzek ale z Anglii do Polski i szczerze mówiąc nawet nie myślałam , że to będzie takie trudne. Postanowiłam więc poszperać w internecie, bo w końcu tutaj można znaleźć wszystko, i tak znalazłam tego bloga https://www.postwatch.co.uk/jakie-sa-op ... do-polski/ gdzie bardzo ciekawie opisany jest temat przeprowadzek i na co powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę i co z tego tytułu nam się należy w pracy

Re: Przeprowadzka za granicę

: 29 sty 2020, 10:56
autor: Walkowa
A czy warto Waszym zdaniem przeprowadzać się za granicę za pracą? Widziałam ostatnio różne oferty zatrudnienia na Węgrzech na stronie https://pl.europa.jobs/praca-wegry. Moim zdaniem Węgry to bardzo piękny kraj, więc chętnie bym tam zamieszkała na stałe. Co o tym sądzicie?

Re: Przeprowadzka za granicę

: 29 sty 2020, 15:22
autor: anianita
Wiele osób decyduje się na taki krok ze względów zarobkowych. Za granicą od zawsze szło więcej zarobić niż w kraju. Wiele osób teraz wybiera Niemcy, gdzie coraz więcej na popularności zyskuje praca opiekunki dla starszych osób. Na stronie http://bravecare.pl/pl/pozyteczne-rady/ znaleźć możesz wiele pożytecznych rad w tym właśnie temacie. Warto sobie zajrzeć w wolnym czasie.

Re: Przeprowadzka za granicę

: 27 lut 2020, 15:26
autor: ariana
A jaki kraj dokładnie Was interesuje? Bo firmy takie jak TDU Przeprowadzki organizują przeprowadzki na terenie Polski i Europy. Jeżdżą między innymi do Holandii: http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/holandia-polska . Polecam więc poczytać o nich trochę więcej bo to bardzo dobre rozwiązanie.

Re: Przeprowadzka za granicę

: 18 mar 2020, 13:06
autor: olo125
Praca za granicą zawsze jest dylematem , trzeba rozważyć czy jest opłacalna. Pełno dobrych ofert można znaleźć także w kraju https://www.gowork.pl/praca/zamosc;l ja obecnie szukam pracowników do swojej firmy, wcześniej 2 lata w Anglii pracowałem.

Re: Przeprowadzka za granicę

: 24 kwie 2020, 12:26
autor: Kaja
Przeprowadzka za granice to spory i bardzo poważny krok, który dla wielu osób jest naprawdę trudny. Najczęściej wiąże się to poszukiwaniem lepszego życia i pracy. W ten sposób często ludzie przenoszą się do Holandii i bywa, że przyjeżdżają na sezon, a zostają na dłużej. Polonia tam jest silna i ma własne portale informacyjne: http://mangopress.pl/gdzie-szukac-aktua ... -holandii/. To pomaga w lepszym orientowaniu się w sytuacji w kraju, w którym się mieszka i w ten sposób staje się też poniekąd jego częścią.

Re: Przeprowadzka za granicę

: 26 kwie 2020, 12:41
autor: KarolekDZ22
Najgorsze to przewieźć te wszystkie rzeczy.

Re: Przeprowadzka za granicę

: 22 lip 2021, 15:33
autor: monka
Jak wyjeżdżacie za granicę do Niemiec to pamiętajcie o tym że jeśli macie dziecko i idziecie tam do pracy to zasiłek rodzinny wam się należy. Tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zasilek-rodzinny-niemcy macie napisane jak można się o niego starać, ta firma może też wam w tym pomóc.