Strona 1 z 1

Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 09 mar 2019, 9:58
autor: p45
Szukam wyposażenia do sklepu samoobsługowego. Zależy mi przede wszystkim na tych wszystkich pułkach i regałach, na których docelowo będą stały sprzedawane produkty. Możecie polecić coś z tego zakresu?

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 12 mar 2019, 8:43
autor: dron
Zawsze możesz dopytać w tych wszystkich firmach specjalizujących się w wykonywaniu mebli pod wymiar. Wiadomo, że do tych wszystkich półek i regałów należy wówczas zastosować trochę lepszej jakości materiały, które będą odporne na trudy codziennego użytkowania.
Opcjonalnie dostępne są też oferty takich firm jak https://brandcreation.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 19 kwie 2019, 15:03
autor: Krzyszto
Poprzez przeglądarkę znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat. Zacznij od tego według mnie.

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 22 kwie 2019, 21:01
autor: Grafie46
Nie pomogę Tobie pod tym kątem. Nie mam pojęcia w tym temacie.

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 22 kwie 2020, 16:08
autor: Tomasz
Obecnie klienci bardzo zwracają na wystrój sklepu wiec trzeba zadbać o to, by przestrzeń była urządzona ciekawie i funkcjonalnie. Jeśli nie macie pomysłu na zagospodarowanie powierzchni sklepowej to zerknijcie na ofertę firmy Ergostore https://ergostore.pl/ . Oni zajmują się projektowaniem oraz produkcją mebli i innych elementów wyposażenia.

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 09 sie 2021, 23:44
autor: possa
Profesjonale wyposażenie sklepów tu można znaleźć https://www.vonart.com.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/ . Firma oferuje nie tylko produkty i meble do branży komercyjnej, ale także projektuje i aranżuje wnętrza. Znaleźć tu można specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wyposasażaniu sklepów i salonów sprzedaży

Re: Wyposażenie do sklepu samoobsługowego

: 31 sie 2021, 9:32
autor: miśka.kotys4588
p45 pisze: ↑09 mar 2019, 9:58 Szukam wyposażenia do sklepu samoobsługowego. Zależy mi przede wszystkim na tych wszystkich pułkach i regałach, na których docelowo będą stały sprzedawane produkty. Możecie polecić coś z tego zakresu?
może iroobot do sprzatania?
-
catering dietetyczny sopot