Strona 1 z 1

Re: Dobry stół do ogrodu

: 25 lut 2020, 8:32
autor: zaljarek
Może zainteresuje Cię oferta zestawów kawowych https://cloveris.pl/technorattanowe-zestawy-kawowe wykonanych z technorattanu - materiału odpornego na warunki atmosferyczne. W zależności od wielkości ogrodu możesz wybrać niewielki stolik o okrągłym lub owalnym kształcie, ale większy prostokątny stół w zestawie z wygodni fotelami i kanapą.

Re: Dobry stół do ogrodu

: 01 maja 2020, 0:42
autor: Bilba
Warto przeglądać w necie portale z ogłoszeniami, bo nam udało się w świetnej cenie kupić meble do ogrodu. Teraz czeka na nas remont ogrodzenia także - nie nudzimy się wcale :)

Re: Dobry stół do ogrodu

: 06 maja 2020, 21:56
autor: Anetta35
Przyznam szczerze, że mnie zdecydowanie najbardziej podobają się elementy drewniane w małej architekturze ogrodowe. Jeżeli w trakcie odpoczynku w nich chcemy mieć sposobność do słuchania śpiewy ptaków, dodatkowo warto sięgnąć po takie projekty karmników dla ptaków z drewna . Jeżeli zadbamy o regularne dokarmianie ich, na pewno odwdzięczą się nam częstymi wizytami,

Re: Dobry stół do ogrodu

: 07 maja 2020, 19:33
autor: Palpatine
Może coś z technorattanu?

---
sylwester w górach

Re: Dobry stół do ogrodu

: 18 maja 2020, 10:50
autor: zygi10
Do ogrodu można kupić palenisko choćby takie jak tutaj: https://grillomaniak.pl/pl/6-paleniska-ogrodowe U nas takie stoi. Często wieczorami zasiadamy przy ogniu i rozmawiamy na ciekawe życiowe tematy. Miło spędzamy czas.