Strona 1 z 1

monitoring

: 02 sty 2020, 13:30
autor: dumpy
W temacie monitoringów, co polecacie? zastanawiam się nad sklepem https://sklep.cseie.com.pl/ i nie wiem co wybrać - na co powinnam zwracać uwagę? czy np na ilosc danych którą moge nagrać na karcie, na czas pracy bez kabla? jestem zielona i chętnie posłucham co polecacie :)

Re: monitoring

: 08 lip 2020, 13:05
autor: Kaja
Porządny monitoring może się przydać.

Re: monitoring

: 20 lip 2020, 15:10
autor: szykudori
Doradztwem i montażem w zakresie monitoringu wykazała się wrocławska firma http://sieciswiatlowodowe.com/ która specjalizuje się w takich realizacjach jak i w innych technologiach budowy sieci.

Re: monitoring

: 04 sie 2020, 22:30
autor: elixir13
Ja też jestem z Wrocławia i korzystałam z Blasttech'a, zerknij sobie:
https://wroclawmonitoring.pl/uslugi-monitoring-wroclaw/

helikon level 7

Re: monitoring

: 18 paź 2020, 16:13
autor: anton
Ja z kolei jak najlepiej oceniam usługi firmy Securitas (firma działa w całej Polsce). To bardzo solidna, profesjonalna firma. Poczytajcie sobie o tej opcji https://www.securitas.pl/Uslugi/zdalny- ... ing-wideo/ Zdalny monitoring wideo to świetne rozwiązanie, polega na obserwowaniu obiektu za pomocą zainstalowanego systemu kamer i reagowaniu na sygnały alarmowe. W razie takiego sygnału weryfikowane jest bezpieczeństwo obiektu i zapada decyzja czy wysyłać patrol interwencyjny czy też sytuacja nie jest groźna. W ten sposób redukuje się fałszywe alarmy a my nie płacimy za nieuzasadnione interwencje patroli.