Strona 1 z 1

Jaki osprzęt elektryczny?

: 05 mar 2019, 13:22
autor: p45
Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej? Zastanawiam się nad wyborem jakiegoś osprzętu elektrycznego do wnętrza które będzie wkrótce wykańczane. Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 06 mar 2019, 12:50
autor: mark
Tego typu rzeczy to jest już w zasadzie ostatni etap montażu instalacji elektrycznych.
Ale fakt, wybór osprzetu ma duże znaczenie, nie tylko pod względem praktycznym, ale również funkcjonalności - a umówmy się, jest tego dosyć dużo.
Mogą to być gniazdka typu no name lub od jednego ze znanych oraz cenionych producentów takich jak ABB, Berker, Gira, Kos czy Legrand.
Jego specyfikację znajdziesz jeszcze tutaj pod linkiem: https://osprzet-sklep.pl/

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 29 wrz 2019, 0:46
autor: bartek.gaj
Zależy o jaki osprzęt elektryczny chodzi :) Ja całkiem niedawno zamawiałem gniazdka elektryczne natynkowe w sklepie internetowym Onelectro i jestem bardzo zadowolony, zarówno z produktów, jak i z samego sklepu. Mają ciekawy asortyment, duży wybór, fajne ceny i szybką realizują zamówienia :) Polecam spojrzeć: https://onelectro.pl/gniazda-i-laczniki ... yczne.html

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 28 lis 2019, 11:21
autor: elka898
Oczywiście podstawowym osprzętem są gniazdka elektryczne i powiem Wam szczerze, że zaskoczyło mnie nawet to, że jest tak ogromny wybór, ale ja stawiam raczej na taką klasykę http://oyaide.pl/wtyki-gniazda-sieciowe ... ienne/stq/ czyli białe gniazdko o standardowym wyglądzie i parametrach.

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 07 gru 2019, 23:55
autor: kostka9
Zwłaszcza przy wykańczaniu nowego domu tak jak u mnie teraz, to dużo wszystkiego potrzeba. Samych gniazd elektrycznych ile. Dlatego wolę sobie najpierw na https://www.ceneo.pl/Gniazda_elektryczne posprawdzać gdzie i za ile mogę kupić co potrzebuję. Przynajmniej ma się rozeznanie.

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 08 gru 2019, 18:57
autor: anulka30
Moim zdaniem sprzęt elektryczny najlepiej kupić jest w miejscach do tego przeznaczonych typowo związanych z elektrycznością. Wiele ciekawych propozycji na pewno znajdziesz na https://gniazdka.elmar.pl/84-simon-54 . Ja ostatnio tam super gniazdka znalazłam do mojego domu.

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 27 kwie 2020, 23:46
autor: Kostrzycka
U mnie w całym domu jest marka Ospel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mąż mówi, że to dobra jakość i będzie wszystko służyło lata,a mnie cieszy że miałam tak duży kolorystyczny wybór włączników i gniazdek :)

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 26 cze 2020, 9:26
autor: bitner
Osprzęt elektryczny to bardzo ważna sprawa tym bardziej, jak dopiero co urządzamy nasze gniazdko. Ale wiadomo, że zależy nam na jak najlepszej jakości takim osprzęcie. Przy okazji warto także zainwestować w bardzo dobry osprzęt techniczny. Dlatego też my kupujemy w tym sklepie https://artykulytechniczne.pl/gwintowniki.html w którym to nawet gwintowniki dostaniemy. Także jak widać jak się robi jedno to i trzeba być przygotowanym na każdą inną ewentualność

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 29 paź 2020, 11:12
autor: hasanł
My zamówiliśmy osprzęt elektrotechniczny z doskonałej oferty https://elektrotek.pl/ . Jakość, jak i cena zrobiły tutaj wrażenie, te ofertę z resztą polecił mi znajomy. Nie mylił się!

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 02 gru 2020, 18:53
autor: Eskimoś
Ja zdecydowanie polecam osprzęt Legrand. To marka chyba wszystkim znana i nie trzeba przekonywać o jakości ich produktów. Oczywiście tak jak u innych producentów znajdziemy serie tańsze i droższe, ale wybór jest naprawdę duży. Plusem jest też pewna ponadczasowość stylistyki. Niezależnie od tego w jakim stylu mamy wnętrze, to w Legrandzie znajdziemy coś dla siebie.

Re: Jaki osprzęt elektryczny?

: 11 gru 2020, 16:07
autor: dfafł
Przede wszystkim stawiaj na zaufany sklep elektryczny. Ja zdecydowałem się wybrać rozsądną ofertę https://mikamsklep.pl/ . Jest tam w czym wybierać, także z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękami!