Strona 1 z 1

Zakład stolarski Modrzew

: 05 mar 2019, 9:36
autor: Zoellla
Serdecznie polecam zakład stolarski w Krakowie Modrzew. Posiada on szeroką ofertę, w której znajduje się odtwarzanie i renowacja zabytkowej stolarki i wykonywanie wszelkich prac stolarskich.

Re: Zakład stolarski Modrzew

: 01 maja 2019, 9:19
autor: mart88
A jeśli kogoś interesuje renowacja mebli na własną rękę to polecam zajrzeć do świetnie wyposażonej hurtowni Akces: https://hurtownia-akces.pl/. U nich znajdziecie bardzo duży wybór różnych akcesoriów tapicerskich, które na pewno się przydadzą przy renowacji mebli.

Re: Zakład stolarski Modrzew

: 08 kwie 2020, 13:35
autor: Lena
Dzięki za namiar. Niestety nie moja lokalizacja. Tymczasem muszę wymienić w szafkach kuchennych fronty meblowe i bardzo zależy mi aby remont przeprowadzić sprawnie i możliwie najniższym kosztem. Wpadłam więc na pomysł, że skoro mam narzędzie z samą wymianą poradzimy sobie sami. W ofercie https://sklep.akord.net.pl/6-fronty-meblowe znalazłam już fronty do szafek, które idealnie pasują kolorystyczne oraz pod względem wymiarów. Jestem pełna entuzjazmu, że się udało i już nie mogę się doczekać domowego majsterkowania, które najzwyczajniej w świecie lubię.

Re: Zakład stolarski Modrzew

: 12 kwie 2020, 19:45
autor: Joleczka091
Szukając akcesoriów meblowych warto poszperać trochę w internecie. Można tam znaleźć praktycznie wszystko, co jest potrzebne żeby sprawić sobie ładne i funkcjonalne mebelki - https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe ... ziowe.html Kupując przez internet można znaleźć naprawdę ciekawe artykuły, z pomocą których można sobie urządzić ładne i stylowe wnętrze.