Strona 1 z 1

Re: Jakie krzesła sprawdzą się do jadalni?

: 28 lut 2020, 13:30
autor: Walkowa
My mieliśmy w jadalni stare, drewniane krzesła. Też chcieliśmy kupić nowe, ale mąż zaproponował, że może te stare poddamy renowacji. Okazało się, że taka renowacja krzeseł wcale nie była bardzo trudna ani kosztowna. Sporo udało nam się dzięki temu zaoszczędzić, a teraz mamy przynajmniej bardzo oryginalne krzesła ;)

Re: Jakie krzesła sprawdzą się do jadalni?

: 13 sie 2020, 10:26
autor: emilka
Renowacja to super pomysł, zwłaszcza jeżeli krzesła są solidne i dobrze wykonane. My też na to postawiliśmy, u nas renowacja mebli zajęła się firma LAK MEBLE ze Starej Błotnicy https://www.lakmeble-renowacja.pl/ofert ... acja-mebli. Super sobie poradzili z zadaniem, naprawdę meble wyglądają jak nowe! A to wszystko w korzystnej cenie, nie sądziłam, że wyjdzie aż tak dobrze, ale ciesze się, że im zaufaliśmy, są rzetelni, polecam.

Re: Jakie krzesła sprawdzą się do jadalni?

: 26 sie 2020, 21:46
autor: anulka30
Do jadalni to warto pomyśleć o krzesłach tego typu https://itshome.pl/kategoria-produktu/k ... -tworzywa/ . Prezentują się rewelacyjnie, do tego są łatwe w utrzymaniu czystości i w ostatnim czasie wiele osób je kupuje. Wybór modeli jest taki szeroki, że każdy coś wybierze dla Siebie do swojego wnętrza w cenie dogodniej dla swoich finansów.

Re: Jakie krzesła sprawdzą się do jadalni?

: 17 wrz 2020, 13:23
autor: JarekW
ja też polecam itshome.pl
duży wybór
https://itshome.pl/kategoria-produktu/k ... do-kuchni/