Strona 1 z 1

Stylowe biurka do gabinetu

: 18 gru 2019, 11:33
autor: Malina
Ostatnio urządzałam w domu gabinet. Jako, że często pracuje zdalnie chciałam aby był miejscem w którym będę czuła się komfortowo. Kupiłam biurko kolonialne ze sklepu Meble Świata i jestem zachwycona jakością wykonania. Szczerze polecam bo takich oryginalnych i dobrze wykonanych mebli dawno nie widziałam. Podsyłam link do strony gdzie zamawiałam jakby ktoś chciał sobie zobaczyć: https://mebleswiata.eu/pl/biurka/ :)

Re: Stylowe biurka do gabinetu

: 30 sty 2020, 18:34
autor: Bilba
Zerknijcie sobie do sklepu NowaMeblarnia mam od nich piękne biurko, właściwie sekretarzyk, dokładnie taki, o jaki marzyłam od lat - https://nowameblarnia.pl/biurka-sekreta ... m-leo.html jest nie tylko piękne, ale też naprawdę bardzo praktyczne. Mebel pierwszej jakości, bardzo dobrze wykonany:)

Re: Stylowe biurka do gabinetu

: 16 kwie 2020, 21:51
autor: Klara27
Sekretarzyk rzeczywiście jest przepiękny, ale do pracy przed komputerem się nie nadaje. Tutaj potrzebne jest specjalistyczne biurko. W mojej firmie zdalnie pracujemy już od dwóch tygodni i w przeciągu kilku miesięcy zapewne nic się nie zmieni. Dlatego byłam zmuszona stworzyć jakąś przestrzeń do pracy w domu. Kupiłam biurko narożne https://biurka-komputerowe.pl/biurka-narozne, które zajmuje dość mało miejsca, a można na nim rozłożyć swobodnie papiery. Przyznam, że podoba mi się taka praca. Mamy dwa razy w tygodniu narady na zoomie. Wszystko jest dobrze zorganizowane.

Re: Stylowe biurka do gabinetu

: 17 kwie 2020, 14:44
autor: CADrysunki
Zajmuje się odnawianiem starych mebli nadając im stylowego charakteru i nowoczesnego wyglądu z połączeniem takich materiałów jak metal, szkło https://cadrysunki.pl/produkt/stolik-kawowy-terenowy/

Re: Stylowe biurka do gabinetu

: 22 maja 2020, 8:58
autor: kruger
Mi zależało na nowoczesnych i niedrogich biurkach. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.miladesign.com.pl/, która sprzedaje metalowe stelaże do biurek. Była to bardzo dobra decyzja, którą polecam podjąć również wam.