Strona 1 z 1

Firmy sprzątające z Warszawy

: 27 lut 2019, 12:20
autor: mark
Szukam firmy sprzątającej, najlepiej z Warszawy, zajmującej się utrzymaniem w czystości kompleksów użyteczności publicznej. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 27 lut 2019, 14:13
autor: dron
Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem tego typu usług.
Cena pewnie będzie zależała od takich czynników jak zakres sprzątania, forma zatrudnienia czy termin sprzątania (czy ma to być poranna a może popołudniowa usługa).
Dopytaj jeszcze w Inwemer, tutaj masz do nich linka: https://www.inwemer.pl/

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 18 mar 2019, 23:11
autor: alka65
Może nie Warszawa, ale gdyby ktoś szukał na zachodzi, to z pewnością oni poradzą sobie z brudem w biurach i innych pomieszczeniach http://impuls24.pl/zakres-uslug/sprzatanie/.

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 28 kwie 2020, 13:07
autor: likka9
ja firmy sprzątającej nigdy nie wynajmowałam, bo po co,a le mam fajny odkurzacz roombę, do odkurzania całego mieszkania, wiec to jedyny sprzet który robi coś za mnie własnie w mieszkaniu :)

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 03 maja 2020, 0:00
autor: elżbieta66
Fajnie też po odkurzaniu ogarnąć podłogi czymś myjącym, u mnie jest to mop parowy od ariete, fajnie i szybko myje oraz jest naprawdę niedrogi, patrzac na taką wysoką jakość produktu

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 03 maja 2020, 0:11
autor: kira
likka9 pisze: ↑28 kwie 2020, 13:07 ja firmy sprzątającej nigdy nie wynajmowałam, bo po co,a le mam fajny odkurzacz roombę, do odkurzania całego mieszkania, wiec to jedyny sprzet który robi coś za mnie własnie w mieszkaniu :)

a jaki masz model kochana? Bo ja mam roombe e5, ale zastanawiam sie nad nowszym modelem :)

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 29 cze 2020, 5:03
autor: Klara27
U mnie też mop pomaga w sprzątaniu. Kupiłam jakieś dwa miesiące temu hizero bionic mop http://sternapolska.pl/nasze-marki-i-uslugi/224-hizero i jestem nim oczarowana. Zamówiłam sobie prezentację do domu, bo chciałam mieć pewność, że sprzęt będzie dobry. Dziewczyny on odkurza, myje i suszy. Sprzątanie to teraz pestka ;)

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 05 sie 2020, 7:33
autor: Dev
Dbanie o czystość w wielu miejscach jest niezwykle istotne. Dobra firma sprzątająca Warszawa powinna raczej mieć w ofercie sprzątanie zarówno domów, jak i powierzchni biurowych, magazynów, czy nawet miejsc użyteczności publicznej. Dobrze jest zapoznać się z ofertami wielu firm, by wybrać tę najbardziej nam odpowiadającą. ;)

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 11 sie 2020, 10:07
autor: cero
My zatrudniamy firmę sprzątającą Megan (z Warszawy oczywiście) https://sprzatanie-megan.waw.pl/. Mają bardzo dobrą, kompleksową ofertę. Usługi wykonują bardzo porządnie, przykładają się do pracy, dzięki nim zawsze jest czysto. Widać, że znają się na tym co robią, są kompetentni, spisują się doskonale, no i mają przystępne ceny, polecam.

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 13 sie 2020, 11:25
autor: derpa
O czystość naszego biura już od dawna dba firma Kompleks z Warszawy https://www.kompleks24.pl/biura-sprzatanie/ i nie zamierzamy zmieniać tego faktu. Pracują bardzo porządnie, mają usługi w dobrych cenach, kompleksowo zajmują się utrzymaniem czystości, a obecnie dodatkowo wprowadzili nowe procedury, ze względu na koronawirusa, wiec mamy już pewność, że wszystko jest także dobrze odkażone, polecam gorąco.

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 27 sie 2020, 12:53
autor: Kostrzycka
Gdyby ktoś z Was szukał w stolicy firmy, która oferuje pranie dywanów i tapicerek sof czy narożników to polecam zgłosić się do nich - https://idealnesprzatanie.pl/pranie-dyw ... -warszawa/ Zajmą się tematem profesjonalnie i tak, jak trzeba.

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 12 paź 2020, 14:33
autor: Moniśa
U mnie we wspólnocie mieszkaniowej sprzątaniem zajmuje się firma http://cursarius.pl/opieka-dla-wspolnot ... owych.html i nie mogę złego słowa powiedzieć. Na klatkach zawsze jest czysto, sprzątają dokładnie. Dbają o poręcze, okna i porządek przed klatką. Pani, która sprząta jest zawsze uprzejma i uśmiechnięta :)

Re: Firmy sprzątające z Warszawy

: 12 sty 2021, 19:28
autor: karolinaktoś
Odkąd zatrudniłem https://clean-max.pl/ do sprzątania zoptymalizowałem koszty i obowiązki. Przedewszystkim odeszło mi zatrudnianie pracownika, którego koszt razem ze sprzętem to ponad 6 tysięcy. Okazuje się, ża za podobny zakres opłacam fakturę o połowe mniejszą niż koszt sprzątaczki na etacie. Mamy spore biuro, ale odpowiednia mobilizacja pracowników do podstawowych czynności i zewnętrzna firma to klucz do czystości i oszczędności :)