Strona 1 z 1

Projektowanie wnętrz

: 04 gru 2019, 16:27
autor: CleoOOO3
Najlepsze biuro projektowe to TOKA+HOME
Mają świetne aranżację oraz wiele porad dotyczących urządzania wnętrz - http://www.tokahome.pl/blog.html
Profesjonalne usługi i indywidualne podejście do klientów

Re: Projektowanie wnętrz

: 29 gru 2019, 14:22
autor: reksio
Mieszkam w Warszawie i tu wybór architektów wnętrz jest gigantyczny. Aczkolwiek jakbym mógł rekomendować, to z mojego doświadczenia godnym polecenia studiem wnętrz jest to o nazwie REDLICKI STUDIO. Zdecydowałem się u nich na kompleksowy projekt z nadzorem. Mieszkanie mam dwupoziomowe więc było trochę pracy i czekałem nieco na projekt ale suma sumarum, jestem zadowolony. Wyszło z klasą, a o to mi chodziło.

Re: Projektowanie wnętrz

: 26 lut 2020, 11:54
autor: papadryl
mi osobiscie, odkad pamietam bardzo podobaja sie nowoczesne domy sa pewne technologie, ktorych po prostu nie moze zabraknac :) takie jak porzadne naglosnienie, nietuzinkowe oswietlenie

Re: Projektowanie wnętrz

: 06 mar 2020, 8:45
autor: Walkowa
A czy orientujecie się, gdzie można zrobić kurs z projektowania wnętrz? Ja widziałam taką ofertę na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-specj ... ia-wnetrz/. Program oferowany przez firmę szkoleniową kar Group wydaje mi się wyczerpujący i ciekawy, a Wy co o nim sądzicie? Może ktoś z Was robił już sobie taki kurs? I jak wrażenia?

Re: Projektowanie wnętrz

: 08 maja 2020, 23:08
autor: katia
Na pewno biuro projektowe Abrys Agnieszka Wojciechowska ma wiele ciekawych pomysłów na aranżacje wnętrz. Tutaj http://www.abrys.net można sobie o nim poczytać. Wykorzystuje nie tylko możliwości, ale i potencjał każdego pomieszczenia, dzięki czemu realizacje nie tylko są eleganckie, ale również funkcjonalne. Dom czy mieszkanie ma być bowiem miejscem do którego naprawdę chętnie będziemy wracać.