Strona 1 z 1

jak zrobic kawe flat white?

: 25 lis 2019, 22:05
autor: kikunia
Czy macie moze jakies sprawdzone sposoby na flat white? jak przygotowac taka kawe? czym ona sie charakteryzuje?

Re: jak zrobic kawe flat white?

: 01 gru 2019, 16:24
autor: bawarka
No nie jest to latwe przygotowanie, ale to jedna z moich ulubionych kaw - na https://www.darnatury.pl/kawa-flat-whit ... ja-zrobic/ widzialam super przepis, ja z niego czesto korzystam, bo naprawde pokazuje co i jak

Re: jak zrobic kawe flat white?

: 12 gru 2019, 14:00
autor: Honorata
Na początek to wypadałoby mieć dobry ekspres do kawy, żeby mieć dobre podstawy. Najprościej oczywiście mieć ekspres automatyczny z funkcją robienia kawy flat white, ale wiadomo, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Wtedy zawsze można poszukać podpowiedzi w jakimś artykule, poradniku, na blogu, na przykład https://expressilustrowany.pl/espresso- ... r/13848214 Ja akurat wolę cappuccino, ale czasem zmieniam sobie na inne mleczne kawki.

Re: jak zrobic kawe flat white?

: 13 gru 2019, 8:51
autor: Walkowa
Najlepiej oczywiście taką kawę zrobić w ekspresie do kawy :) Jeśli nie stać Was na taki sprzęt, to zawsze możecie zdecydować się na zakup ekspresu używanego ;) Widziałam takie ostatnio na stronie https://www.swiatekspresow.pl/uzywane-ekspresy-do-kawy/. Polecam się tam rozejrzeć ;)

Re: jak zrobic kawe flat white?

: 16 wrz 2020, 9:52
autor: magdap
Z pomocą w przygotowaniu flat white przychodzi na pewno dobry ekspres do kawy. U mnie świetnie sprawdza się sprzęt zakupiony w Blueberry Roasters.