Strona 1 z 1

Jak pomóc wyjść z długów?

: 23 lut 2019, 16:19
autor: Parebol
Moja kuzynka wpadła w ogromne długi i tak już się zakręciła, że zupełnie nie wie jak wyjść z tej trudnej sytuacji. Staram się jej pomóc ale nigdy nie miałam takich problemow więc nie mam doświadczenia. Może Wy macie jakiś pomysł?

Re: Jak pomóc wyjść z długów?

: 23 lut 2019, 17:55
autor: Andzia
Pieniądze to bardzo ważna rzecz w życiu i trzeba umieć je kontrolować. Bywa, że czasem są takie sytuacje, które zmuszają nas do wzięcia kredytu czy pożyczki. Wszystko jest fajnie i pięknie, dopóki jesteśmy wypłacalni. Jednak niespodziewane wydarzenia sprawiają, że nasza płynność finansowa się rozpada. Wtedy warto zasięgnąć informacji z różnych źródeł, na przykład z tego poradnika https://spiralazadluzenia.pl/wnioski-porady/ . Zawsze tez można wysłać zapytanie do tej kancelarii. Oni pomagają wyjść z zadłużenia.

Re: Jak pomóc wyjść z długów?

: 01 sie 2019, 22:23
autor: Saszka
Zgadza się, zarządzania finansami powinni uczyć już w podstawówce, bo dostępność pożyczek i kredytów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
Nie każdy potrafi zachować w związku z tym płynność finansową, wpada w spiralę zadłużenia, a potem czyszczenie bik to nie taka prosta sprawa. Może kuzynka powinna iść do jakiegoś rekomendowanego doradcy finansowego, który pomoże jej uporać się z tym zadłużeniem? proponowałaś jej to rozwiązanie?

Re: Jak pomóc wyjść z długów?

: 11 lut 2020, 23:13
autor: katia
Warto na pewno sobie poczytać tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wies ... chwilowki/ w jaki sposób spłacić chwilówki. Nie jest czasem łatwo pozbyć się kłopotów. Właśnie dlatego warto skorzystać z takich rad, aby nie popaść w jeszcze większe długi. Poza tym ważne jest to, aby nie dopuścić do tego, aby sprawa trafiła do sądu, a później do komornika.

Re: Jak pomóc wyjść z długów?

: 05 maja 2020, 21:07
autor: alutka90
Ja z kolei zastanawiam się jak domagac sie splaty dlugu. Pozyczylam na remont mieszkania kolezance rok temu,a pieniedzy nie otrzymalam do tej pory. Bardzo zalezy mi na tym,aby dług został zwrócony. Co myslicie o korzystaniu z takiej pomocy https://www.system3000.pl/jak_to_dziala/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.